2022-09-22 11:55:00

Czesław Michniewicz: Wiemy, kto wystąpi w bramce! Nie będzie niespodzianki

fot: Łukasz Grochala
fot: Łukasz Grochala
Reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacja Niderlandów. Początek meczu o godz. 20:45. Zobaczcie konferencję prasową Czesława Michniewicz oraz Kamila Glika. 
 
- Wiemy, kto wystąpi w bramce. Nie będzie niespodzianki, ale nie będę zdradzał nazwiska - powiedział Czesław Michniewcz.
 
- Rozmawiałem z Jankiem Bednarkiem i jest gotowy do gry. Decyzję podejmiemy na odprawie przed meczem. Nie grał regularnie i jest to niewiadoma, ale jest bardzo doświadczony. Musi być gotowy do gry - Janek sobie z tym poradzi - dodał selekcjoner reprezentacji Polski.
 
- Jak ktoś pokaże, że może rywalizować na wysokim poziomie z Holandią to da sobie i nam sygnał, że może powalczyć o miejsce w jedenastce na mistrzostwa świata. Liczę również na Krystiana Bielika i Jacka Góralskiego - oznajmił Michniewicz.
 
- Znamy jakość drużyny holenderskiej. W Rotterdamie zagraliśmy dobry mecz, ale teraz to będzie inne spotkanie. Znamy jakość i klasę zawodników, których posiada Holandia - powiedział Kamil Glik.
 
- Wiedziałem o wyborze Fabio Cannavaro na nowego trenera Benevento od 2-3 dni. Rozmawiałem z nim osobiście. Mam to szczęście, że ostatnio trafiam na trenerów młodych, jak Filippo Inzaghi. Thierry Henry w Monaco - kończy stoper reprezentacji Polski.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

FC Cmolasa 2022-09-22 13:42:04 1 3

No kto w bramce ....??? No jak to kto ...??? Artur Boruc głąby ...!!! Tylko Boruc i we rezerwie Mariusz Pudzian Pudzianowski.......I tera to my som mistrze ...!!! Niech żyje nasza najukochańsza ResFia i Siarkopol tyż niech żyje I się że nami napije za sklepem u Steca....!!! Jedziemy z tematem ...hahaha

Do FC cmolas 2022-09-22 16:47:28 3 0

Dureń napisał wypociny i się podnieca :)
Debil który jest dumny z tego że jest debilem

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij