2022-09-22 13:11:00

Wojciech Śmiech koordynatorem ds. skautingu w Widzewie Łódź

Wojciech Śmiech trafił z ŁKS-u Łagów do Widzewa Łódź! (fot. Radek Kuśmierz)
Wojciech Śmiech trafił z ŁKS-u Łagów do Widzewa Łódź! (fot. Radek Kuśmierz)
Wojciech Śmiech został koordynatorem ds. skautingu w Widzewie Łódź. Ostatnio był dyrektorem sportowym w trzecioligowym ŁKS-ie Probudex Łagów.
 
Widzew Łódź pozyskał Wojciecha Śmiecha z ŁKS-u Probudex Łagów. Były dyrektor sportowy trzecioligowca będzie teraz koordynaorem ds. skautingu w ekipie z PKO Ekstraklasy.
 
Śmiech ma do końca tygodnia pożegnać się i zakończyć współpracę z ŁKS-em Łagów. Natomiast jak udało nam się ustalić plotki o tym, że sponsor ma się wycofać przez brak budowy nowego stadionu są nieprawdziwe.
 
- Jestem bardzo szczęśliwy, że otrzymałem możliwość pracy dla Widzewa Łódź, za co serdecznie dziękuję właścicielowi, prezesowi oraz dyrektorowi sportowemu. Dla mnie jest to duża szansa, którą chciałbym wykorzystać. Wierzę, że moje doświadczenie pomoże zoptymalizować działania skautingowe Widzewa, aby pomyłek transferowych było jak najmniej - powiedział Wojciech Śmiech po podpisaniu umowy na łamach oficjalnej strony Widzewa. 
 
- Futbol to rozrywka dla kibiców, natomiast w kontekście Widzewa Łódź jest czymś więcej, co szanuję i doceniam. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że spoczywa na mnie duża odpowiedzialność, ale mogę obiecać, że dam z siebie wszystko - dodał nowy koordynator ds. skautingu w ekipie z PKO Ekstraklasy.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij