2022-09-13 19:42:00

JKS Jarosław lepszy od Pogoni-Sokoła Lubaczów w meczu pucharowym

Piłkarze JKS-u Jarosław po trudnym meczu, wywalczyli awans do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Grzegorza Barana pokonali Pogoń-Sokół Lubaczów.

Lepiej w mecz jednak weszli piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów, którzy zaskoczyli wyżej notowanego rywala i od 12. minuty prowadzili 1-0, po trafieniu Jarosława Romana. W kolejnych minutach nadal lepiej prezentowali się gospodarze, którzy częściej byli przy piłce i stworzyli sobie więcej okazji bramkowych, ale brakowało skuteczności.

W drugiej odsłonie lepiej wyglądał JKS Jarosław. Podopieczni Grzegorza Barana potwierdzili, że nie bez powodu znajdują się w czubie tabeli 4 ligi podkarpackiej i w 62. minucie doprowadzili do wyrównania, za sprawą Alberta Krzyczkowskiego. Przyjezdni dostali wiatru w żagle i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa.

Zespół z Lubaczowa także miał swoje sytuacje, jednak to JKS Jarosław był konkretniejszy. Czołowa ekipa 4 ligi podkarpackiej na prowadzenie wyszła w 83. minucie, a piłkę w siatce umieścił Alan Nowogrodzki. Gospodarze próbowali jeszcze nawiązać walkę, jedank podopieczni Grzegorza Barana dobrze się bronili i dowieźli korzystny wynik do końca.

Pogoń-Sokół Lubaczów - JKS Jarosław 1-2 (1-0)

1-0 Jarosław Roman (12)
1-1 Albert Krzyczkowski (62)
1-2 Alan Nowogrodzki (83)