2022-09-07 01:09:35

Klasa O Krosno: Start Rymanów odniósł kolejne zwycięstwo i umocnił się na fotelu lidera [Podsumowanie 4. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Krosno okręgówka
  Za nami 4. kolejka klasy O Krosno. Start Rymanów zanotował kolejne zwycięstwo i z kompletem punktów plasuje się na pozycji lidera. Wicelider również dopisał kolejne zwycięstwo, a bez zdobyczy punktowej nadal pozostaje Bukowianka Bukowsko.

Start Rymanów wygrał czwarty raz z rzędu i pewnie utrzymuję pozycję lidera. W ostatnim meczu drużyna z Rymanowa pokonała Partyzanta Targowiska 4-1. Gospodarze od 25. minuty musieli grać w osłabieniu, co jednak nie przeszkodziło im w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył niezawodny Rafał Nikody, później czerwoną kartką ukarany został Wiktor Majewski i goście doprowadzili do wyrównania za sprawą Huberta Wilka. Start ponownie ruszył do ataku i w 66. minucie na listę strzelców wpisał się Filip Brożyna. Dwie minuty później jedenastkę wykorzystał Rafał Nikody i skompletował dublet. Wynik spotkania zamknął Kamil Walaszczyk.

Stal Sanok pokonała LKS Czeluśnica 3-1. Dla beniaminka jest to pierwsza porażka w tym sezonie. "Czelsi" otworzyła wynik spotkania w 17. minucie, a świetnym uderzeniem z okolicy 16. metra popisał się Felipe Melgaco. Stal doprowadziła do wyrównania tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Wanat. Po zmianie stron ten sam zawodnik dołożył jeszcze jedno trafienie, a w 90. minucie na 3-1 podwyższył Piotr Lorenc.

Przełęcz Dukla przegrała z Zamczyskiem Odrzykoń 0-2. Dwa razy w tym meczu na listę strzelców wpisał się Mateusz Urbanek. W innym meczu MKS Arłamów Ustrzyki Dolne zremisował z Czarnymi Jasło 1-1. W 15. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę do własnej bramki skierował Filip Fundanicz, a kilka minut później efektownie z dystansu uderzył Duvan Martinez i doprowadził do wyrównania.

Bukowianka Bukowsko przegrała kolejne spotkanie i nadal pozostaje bez punktów. W tym meczu Cisy Jabłonica Polska wygrały 4-2. Pierwsza bramka padła już w 12. minucie a jej autorem był Jakub Frączek, chwilę później ten sam zawodnik podwyższył na 2-0. Rozpędzeni gospodarze przed przerwą zdobyli kolejną bramkę, a jej autorem był Sebastian Meier, który uderzył po ziemi z okolicy 16. metra. Po zmianie stron inicjatywę przejęła Bukowianka i najpierw Mateusz Filar, a potem Jakub Wolański wpisali się na listę strzelców. Zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Marcin Balawajder w 90. minucie.

Przełom Besko pokonał Zamczysko Mrukowa 1-0. Goście okazali się minimalnie lepsi, a jedyną bramkę w tym meczu zdobył Kamil Kielar.

Taki sam wynik padł w meczu Markiewicza Krosno z Tempem Nienaszów. Decydująca bramka padła dopiero w 85. minucie, kiedy piłkę do własnej bramki skierował Mateusz Kuciński. OKS Markiewicza Krosno w końcówce mógł podwyższyć wynik spotkania, jednak w decydujących momentach brakowało skuteczności.

Nafta Jedlicze pokonała LKS Górki 3-1. W 20. minucie znakomitą piłkę dograł Krystian Gębarowski, a piłkę do bramki skierował Damian Limberger i wyprowadził Naftę na prowadzenie. Kilka minut później do wyrównania doprowadził Deiber Murillo. Później po raz kolejny prowadzenie odzyskali goście, a na listę strzelców wpisał się Jakub Krawczyk. W 59. minucie kolejną dobrą asystą popisał się Kacper Szura, a do bramki drugi raz trafił Jakub Krawczyk. W tym meczu znakomicie spisywał się również bramkarz Nafty, który wybronił dwie jedenastki.