2022-09-04 13:42:16

Karpaty Krosno wróciły na zwycięskie tory. Pewne trzy punkty w Skołoszowie

Karpaty Krosno wygrały 4-0 z LKS-em Skołoszów w wyjazdowym meczu 4 ligi podkarpackiej.

Goście od pierwszych minut ostro ruszyli do ataku i bardzo szybko przyniosło to efekty. Prowadzenie Karpatom Krosno dał w 8. minucie pojedynku Sebastian Duda, który trafił do siatki głową po rzucie rożnym. Przed przerwą gola zdobył jeszcze Szymon Dziadosz i "Karpaciarze" prowadzili 2-0.

Druga połowa rozpoczęła się, podobnie jak pierwsza, od szybkiej bramki przyjezdnych. Ponownie na listę strzelców wpisał się Sebastian Duda. Decydujący gol w tym spotkaniu padł w 78. minucie, a jego autorem był Szymon Stasik.

Na ławce trenerskie LKS-u Skołoszów debiutował w tym spotkaniu Bogusław Sierżęga.

0-1 Sebastian Duda (8)
0-2 Szymon Dziadosz (34)
0-3 Sebastian Duda (48)
0-4 Szymon Stasik (78)

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Łukasiewicz (46. Broda), Wojtowicz, Kiełbowicz, K. Buczkowski, Pilawa (80. Franków), Czerwiński (75. Pacuła), Modny, Aksamit, M. Buczkowski, Mariash (65. Czop).

Karpaty Krosno: Krawczyk - Dziadosz (68. Bober), Stasik, Baran, Stasz (68. Smoleń), Jędryas (71. Król), Gul, Kloc (76. Szafran), Matofij (71. Fundakowski), Gawle (68. Wajs), Duda.