2012-09-01 19:34:45

Karpaty Krosno na remis z Izolatorem

W meczu 6. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej Karpaty Krosno zremisowały 2-2 z Izolatorem Boguchwała.

Podopieczni Tomasza Wacka wyszli na prowadzenie w 13. minucie spotkania po golu Tomasza Liputa. Wyrównującą bramkę dla Izolatora Boguchwała zdobył Tomasz Płonka i do przerwy było 1-1.

W drugiej połowie wynik długo się nie zmieniał. Dopiero w 77. minucie do siatki gospodarzy trafił Michał Bereś, a chwilę później gola dla Karpat Krosno zdobył Ireneusz Zarzyka.

KARPATY KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-2 (1-1)
Bramki: Liput (13), Zarzyka (83) - Płonka (28), Bereś (77)

Karpaty: Hajduk - M.Woźniak (70. Korzeniowski), Czopko, Łukaczyński, Włodarski  - Kozieł, Rachwał (84. Mikulec), Fydrych - Liput (53. Buczek), Nikody (70. Jarząb), Zarzyka

Izolator: Pawlus - Szyszka (76. Krzak), Polak, G.Woźniak, Róg - Bereś, Burak, Cupryś (76. Skiba), Karwat (90. Tyburczy) - Brocki, Płonka

Sędziował: Andrzej Zwierzchowski z Rzeszowa. Żółte kartki: Łukaczyński, Kozieł, Buczek - Cupryś, G. Woźniak. Widzów: 600

źródło: własne / karpatykrosno.net / zksizolator.eu