2012-08-29 20:10:35

Stal Mielec nie zatrzymała Tomasovii

Piłkarze Stali Mielec przegrali 0-1 z Tomasovią Tomaszów Lubelski w meczu 5. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gracze Włodzimierza Gąsiora nie zdołali powstrzymać rozpędzonej Tomasovii, choć i oni byli ostatnio w dobrej formie.

Zwycięskiego gola dla gości strzelił jeszcze w pierwszej połowie Sebastian Głaz.

Stal Mielec, mimo kilku dogodnych okazji, nie zdołała doprowadzić do wyrównania.

Goście kończyli ten pojedynek w dziesiątkę - w 81. minucie meczu czerwony kartonik zobaczył Waldemar Kozyra.

STAL MIELEC - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 0-1 (0-1)
Bramka: Głaz (33)

Stal: Daniel - Kardyś, Kiciński (64. Skiba), Rogala, Podstolak - Kościelny, Żubrowski, Korzępa (77. Wójcik), Romanek (46. Domański), Radulj - Ryguła (46. Pruchnik).

Tomasovia: Bartoszyk - Zatorski, Chwała, Skiba, Bojarczuk - Joniec, Żurawski, Słotwiński (54. Kozyra), Choba (27. Głaz) - Raczkiewicz (68. Nowosad), Paskiw.

Żółte kartki: Rogala - Kozyra, Bojarczuk. Czerwona kartka: Kozyra (81., za drugą żółtą).

źródło: własne