2012-08-29 20:03:22

Karpaty Krosno wygrały w Jaśle z Czarnymi

W rozegranym w Jaśle meczu Derbowym Czarni przegrali z Karpatami Krosno 1-2.

W derbowym pojedynku 5. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej pomiędzy Czarnymi Jasło i Karpatami Krosno lepsi okazali się goście. Podopieczni Tomasza Wacka zwyciężyli 2-1.

Pierwszego gola dla krośnian strzelił w 10. minucie meczu Marek Czopko. Na 2-0 podwyższył chwilę po przerwie Ireneusz Zarzyka.

Kontaktowego gola zdobył jescze Waldemar Złotek, ale gospodarzom nie udało się wyrównać.

W przerwie meczu doszło do nieprzyjemnego incydentu pomiędzy kibicami obydwu drużyn przez co początek drugiej połowy opóźnił się blisko 10 minut.

CZARNI JASŁO - KARPATY KROSNO 1-2 (0-1)
Bramki: Złotek (71) - Czopko (10), Zarzyka (51)

Czarni: Ślarski - Maczuga, Bernacki, Remut, Dziobek - Halz (73. Munia), Wolański, Chrząszcz (63. Złotek), Madejczyk (46. Kukowski), Kurowski (60. Warchoł) - Góra.

Karpaty: Hajduk - Woźniak, Czopko, Łukaczyński, Włodarski - Kozieł, Rachwał (90. Mikulec), Fydrych (73. Zajdel) - Liput (62. Buczek), Zarzyka, Nikody (80. Korzeniowski).

Sędziował: Michał Ziemba z Rzeszowa.

źródło: własne / czarnijaslo.pl / karpatykrosno.net