2022-06-30 17:28:53

Grzegorz Hajnos, trener Podhala Nowy Targ: Liczyłem na to, że będę pierwszym trenerem

fot. NKP Podhale Nowy Targ
fot. NKP Podhale Nowy Targ
  Grzegorz Hajnos został nowym trenerem NKP Podhala Nowy Targ, zastępując na tym stanowisku Szymona Grabkowskiego. Zobaczcie, co powiedział nowy szkoleniowiec w pierwszym wywiadzie.
 
- Przed końcem sezonu czekałem co się wydarzy, czy zostanie tutaj trener Grabowski, jeżeli wiedziałem już, że nie zostanie, to wtedy liczyłem na to, że będę pierwszym trenerem, ponieważ duża część środowiska piłkarskiego, mówiła że tutaj są takie nadzieje. Ostatnie dni są dla mnie takim osobistym happy endem i zrobię wszystko, żeby się odwdzięczyć dla klubu- powiedział Grzegorz Hajnos.
 
- Było to jakieś moje trenerskie marzenie, żeby wrócić do tego klubu jako pierwszy trener. Wracam, mam nadzieję trochę starszy, mądrzejszy w tym nowym projekcie. Jest to na pewno duże wyzwanie, bo jest to wyższy poziom, niż pracowałem przez ostatnie lata, nie mogę doczekać się pierwszego treningu- mówił dalej trener NKP Podhala Nowy Targ.
 
- Zaczniemy tradycyjnie od testów motorycznych, a potem przejdziemy do pracy, nad tym, co chcemy grać, nad modelem gry i budowaniem świadomości zawodników z tym, co chcemy robić na boisku. Najważniejsze teraz dla mnie jest skompletowanie drużyny takiej, jakbym chciał i jak ustaliłem z zarządem, żeby nasza drużyna była jak najmocniejsza- mówił Grzegorz Hajnos.
 
Całą rozmowę z trenerem można zobaczyć tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2022-07-01 09:33:55 10 1

Nie kompromituj się :))))

Obserwator 2022-06-30 22:16:45 1 10

Nie znam trenera Hajnosa. Ale wydaje się konkretnym Człowiekiem. Powodzenia ;)

~anonim 2022-07-01 09:33:55 10 1

Nie kompromituj się :))))

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij