2022-06-25 17:11:10

sparing: Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1-4

Za nami drugi sparing Stali Rzeszów dzisiejszego dnia. W pierwszym meczu zawodnicy z Rzeszowa pokonali ŁKS Łódź 1-0. W drugim spotkaniu zmierzyli się z Garbarnią Kraków.

Po stronie rzeszowian na boisku mogliśmy zobaczyć zupełnie odmienioną jedenastkę niż w pierwszym spotkaniu. Stal jednak grała skutecznie i w 28. minucie Dawid Olejarka zdobył pierwszą bramkę. Wynik do przerwy już się nie zmienił i Stal schodziła do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron inicjatywę przejęła Garbarnia, w 66. minucie Grzegorz Marszalik wykorzystał rzut karny i doprowadził do wyrównania. Cztery minuty później bramkę zdobył zawodnik testowany i gracze z Krakowa wyszli na prowadzenie. W 83. minucie ten sam piłkarz ponownie wpisał się na listę strzelców. Kilka minut później Damian Derenda pokonał bramkarza rzeszowian i zamknął wynik spotkania.

Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1-4 (1-0)

1-0 Dawid Olejarka (28)
1-1 Grzegorz Marszalik (66)
1-2 Zawodnik testowany (70)
1-3 Zawodnik testowany (83)
1-4 Damian Derenda (85)

Stal Rzeszów: Gerard Bieszczad - Franciszek Polowiec, Krystian Wrona, Samuel Kuc, Igor Ławrynowicz - Marcel Kotwica, Jakub Szczypek, Mateusz Olejarka - Wiktor Kłos, Kacper Piątek, Dawid Olejarka.

Garbarnia Kraków: I połowa- Aleksander Kozioł - Patryk Warczak, Donatas Nakrošius, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Mateusz Nowak, Patryk Mularczyk, Kamil Kuczak, zawodnik testowany, Wojciech Słomka, Adam Żak. II połowa- Mateusz Bartusik - Patryk Warczak, Jakub Banach, Mateusz Kardas, Damian Derenda, Mateusz Nowak, Patryk Mularczyk, Mateusz Duda, zawodnik testowany, Grzegorz Marszalik, Jakub Kuczera.