2022-05-01 08:39:00

Sokół Kamień rozgromił Czarnych Trześń

Zespół Sokoła Kamień bardzo wysoko pokonał Czarnych Trześń w meczu 28. kolejki podkarpackiej czwartej ligi. Mecz zakończył się wynikiem 6-1 dla Sokoła.

Sokół Kamień wyszedł na prowadzenie już w 12. minucie. Do siatki miejscowych trafił Kacper Piechniak, który wykorzytał chwilę wcześniej podyktowany rzut karny. Kilka minut później Czarni Trześń dali sobie nadzieję na... pierwsze zwycięstwo w sezonie. Bramkę na 1-1 zdobył Dawid Maziarz i mecz jakby zaczał się od nowa.

Podopieczni Marka Kusiaka nie załamali się jednak i w 31. minucie odzyskali prowadzenie, a bramkę zdobył Marcin Dec. Po zmianie stron Sokół był zdecydowanie groźniejszy i skuteczniejszy od Czarnych. Na 1-3 bramkę zdobył Kacper Piechniak. Ten sam zawodnik podwyższył także na 1-4.

Bramkę na 1-5 zdobył doświadczony Michał Mistrzyk, a wynik spotkania ustalił Przemysław Bednarz. Sokół Kamień oddalił się tym zwycięstwem od strefy spadkowej, a Czarni muszą szukać pierwszego zwycięstwa w sezonie w kolejnych meczach.

0-1 Kacper Piechniak (12-rzut karny)
1-1 Dawid Maziarz (17)
1-2 Marcin Dec (31)
1-3 Kacper Piechniak (50)
1-4 Kacper Piechniak (53)
1-5 Michał Mistrzk (70)
1-6 Przemysław Bednarz (89)