2022-04-26 00:47:25

Klasa O Stalowa Wola: Sokół Nisko wrócił na fotel lidera, a Unia Nowa Sarzyna odnotowała kolejne zwycięstwo [Podsumowanie 21. kolejki]

Za nami mecze w klasie O Stalowa Wola. Sokół Nisko wygrał i wrócił na fotel lidera, Unia Nowa Sarzyna dopisała kolejne trzy punkty, a zawodnicy z Brzyskiej Woli odnieśli ważne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie. Zobaczcie, co jeszcze się wydarzyło.

Sokół Nisko pokonał Stal Gorzyce 2-1. Dublet w tym spotkaniu zaliczył Krzysztof Bigas, a dla gospodarzy honorowo trafił Grzegorz Szymanek. Tym zwycięstwem Sokół Nisko zapewnił sobie fotel lidera.

Unia Nowa Sarzyna idzie jak burza i do lidera traci już tylko jeden punkt. Tym razem zawodnicy z Nowej Sarzyny pokonali rezerwy Stali Stalowej Wola 3-2. Goście już w 6. minucie wyszli na prowadzenie po uderzeniu Bartłomieja Kiełbasy, długo na odpowiedź jednak nie trzeba było czekać, bo już pięć minut później do siatki trafił Eryk Sarzyński. Kolejne trafienie zaliczył Krystian Błajda i wyprowadził Unię na prowadzenie, do wyrównania doprowadził jednak Bartosz Pioterczak. Gospodarze wyszarpali zwycięstwo dwie minuty przed końcem, za sprawą trafienia Eryka Sarzyńskiego

LZS Ździary pokonały rezerwy Siarki Tarnobrzeg 1-0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Radosław Wojtas w drugiej połowie tego spotkania.

Jedyny remis w tej kolejce mogliśmy zobaczyć w meczu Olimpii Pysznicy z Transdźwigiem Stale. Bramkę dla gospodarzy zdobył Łukasz Bajgierowicz, a dla gości trafił Dawid Skrzek.

Azalia Wola Zarzycka pewnie pokonała LZS Rzeczyce Długą 2-0. Obie bramki padły w drugiej połowie, w krótkim odstępie czasowym, za sprawą Mikołaja Sypka i Bartłomieja Setlika

Ważne zwycięstwo w kontekście utrzymania odniosła LKS Brzyska Wola, pokonując 4-1 ŁKS Łowisko. Dublet zaliczył Dawid Sałek, a po jednym trafieniu dołożyli Mateusz Staroń i Marcin Socha. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Jakub Delekta.

Pogoń Leżajsk wygrała na wyjeździe z Sanem Kłyżów 2-1. Bramki dla Pogoni zdobyli Norbert Lizak i Wojciech Bosak, a dla gospodarzy trafił Dawid Mroczek