2022-04-03 18:25:00

Przełamanie Wisłoka Wiśniowa i pewne zwycięstwo z Arłamowem Ustrzyki Dolne

W niedziele zmierzyły się zespoły Arłamowa Ustrzyki Dolne oraz Wisłoka Wiśniowa. Dla obu ekip było to bardzo ważne spotkanie, bowiem beniaminek celował w trzecie zwycięstwo z rzędu, a Wisłok chciał się przełamać.

Spotkanie doskonale zaczęło się dla Wisłoka Wiśniowa, który już w 2. minucie objął prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Maximilian Cetnarski, który świetnie odnalazł się w polu karnym. Arłamów Ustrzyki Dolne ani myślał tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiania strat. Gospodarze przejęli inicjatywę na murawie, ale brakowało skuteczności.

Kibice zgromadzeni na obiektach Hotelu Arłamów oglądali dość ciekawe zawody. Podopieczni Lecha Czaji starali się atakować i to im wychodziło, lecz raziła nieskuteczność, a swoich sytyacji nie wykorzystali Radosław Macnar, Łukasz Bujak czy Harrison Perea Espana. Dobre zawody w bramce Wisłoka Wiśniowa rozgrywał Dawid Kaszuba.

Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie i nadal więcej z gry miał Arłamów, który jednak nie potrafił tego wykorzystać. Konkretniejszy natomiast był Wisłok, który od 56. minuty prowadził 2-0 po trafieniu Jakub Zięby, a ten wykorzystał nieporozumienie w defensywie miejscowych. Zespół z Ustrzyk Dolnych w kolejnych minutach postawił na jedną kartę i za wszelką cenę próbował doprowadzić do wyrównania.

Gospodarze napierali i cały czas starali się zmniejszych straty. Ekipa z Wiśniowej dobrze jednak prezentowała się w defensywie. Arłamów nie odpuszczał i w doliczonym czasie gry złapał kontakt, a bramkarza Wisłoka pokonał Radosław Macnar. Radość beniaminka nie trwała jednak zbyt długo, bowiem przyjezdni po chwilil strzelili gola numer trzy, a jego autorem był Krzysztof Kasperkowicz.

0-1 Maximilian Cetnarski (2)
0-2 Jakub Zięba (56)
1-2 Radosław Macnar (90+2)
1-3 Krzysztof Kasperkowicz (90+4)