2022-03-26 18:31:00

Nie będzie trzeciego zwycięstwa z rzędu! Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Czarnymi Połaniec

Siarka Tarnobrzeg pewnie kroczyła po trzecie zwycięstwo w tej rundzie, jednak w ostatnich minutach straciła prowadzenie i zremisowała z Czanymi Połaniec 1-1.

Od początku mecz toczył się przy bardzo porwistym wietrze, który bardzo utrudnniał grę.  Siarka jednak od pierwszych minut postawiła na atak i zaczęła napierać gospodarzy. Strzały jednak nie sprawiały większych problemów bramkarzowi Czarnych.

W 30. minucie pojawiła się odpowiedź ze strony gospodarzy jednak groźny strzał skutecznie obronił Piotr Pietryga i wynik wciąż pozostawał bezbramkowy. W końcówce pierwszej połowy goście mieli jeszcze swoję okazje, jednak nie zdołali zamienić ich na bramkę.

Dwie minuty po zmianie stron, Siarka w końcu wyszła na prowadzenie. Pięknym strzałem z woleja piłkę w siatce umieścił Kamil Adamek. Emocji nie brakowało i w 58. minucie kolejny raz posypały się żółte kartki.

Siarka Tarnobrzeg nadal konstruowała groźne ataki ale już bezskutecznie, dobrze w bramce interweniował Marcin Wiecierzak. W końcówce do głosu doszli gospodarze i w 84. minucie na listę strzelców wpisał się Adrian Gębalski

Wynik spotkania już się nie zmienił i obie drużyny musiał zadowolić podział punktów. Warto dodać, że mecz toczył się przy bardzo silnym wietrze. Natomiast jakość murawy również pozostawiała wiele do życzenia.

0-1 Kamil Adamek (47)
1-1 Adrian Gębalski (84)