2022-03-20 13:35:00

Trzecie zwycięstwo z rzędu Arini Resovii! Staszkówka Jelna w pokonanym polu

Arini Resovia nie zatrzymuję się i odnosi trzecie zwycięstwo w rundzie wiosennej. Piłkarki Resovii w efektownym stylu pokonały Staszkówke Jelna 5-0.

Piłkarki z Rzeszowa były zdecydowanym faworytem tego spotkania i udowodniły to na boisku. Znakomity mecz rozegrała Gabriela Kaput, która cztery razy wpisała się na listę strzelców. Przyjezdne, które już od 20. minuty musiały grać w osłabieniu, w żaden sposób nie potrafiły przeciwstawić się Resovii. Ostatnią bramkę w 89. minucie zdobyła Paulina Harko, i tym samym dopełniła efektywną wygraną Arini Resovii. Rzeszowianki po tym meczu awansowały na drugie miejsce pierwszoligowej tabeli.

-Wynik może na to nie wskazywać, ale rywalki także potrafiły tworzyć ofensywne akcje. Ich zadanie było jednak wyjątkowo utrudnione. Grały w dziesiątkę, bo jedną z nich sędzia ukarał czerwoną kartką- powiedział po meczu szkoleniowiec biało-czerwonych, Paweł Szurgociński

Arini Resovia - Staszkówka Jelna 5-0 (3-0)

1-0 Gabriela Kaput (15-rzut karny)
2-0 Gabriela Kaput (23)
3-0 Gabriela Kaput (37)
4-0 Gabriela Kaput (51)
5-0 Paulina Harko (89)

Arini Resovia: Barszcz, Czyż, Kurasz, Karpińska, Komanda, Florek, Misiak (61. Mroczka), Strasińska (58. Marszał), Bednarz (66. Harko), Kaput (72. Aumiller), Dańko (72. Czubat)