2022-03-14 22:34:00

Adrian Skrzyniak po meczu z Wisłoką Dębica: Będziemy walczyć w każdym meczu o trzy punkty

W sobotę Stal Stalowa Wola rozpoczęła rundę wiosenną. "Stalówka" po zaciętym meczu zremisowała z Wisłoką Dębica 2-2. Zobaczcie co po tym meczu powiedział Adrian Skrzyniak.

-Pierwsza połowa była przez nas całkowicie kontrolowana, jeden zero do przerwy. W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka słów , jak powinniśmy wyglądać w drugiej połowie. Niestety kartka w 50. minucie pokrzyżowała trochę nasze plany, dostaliśmy szybko dwie bramki i na szczęście udało się zremisować- mówił Adrian Skrzyniak

-Myślę, że w pierwszej połowie zrealizowaliśmy całe założenia, które trener nam wytyczył. Wiadomo druga połowa wyglądała zupełnie inaczej przez czerwoną kartkę.

-Chcielibyśmy podziękować za dzisiejszy doping i zapewniamy, że w kolejnych meczach będzie dawać z siebie sto procent i bęziemy walczyć w każdym meczu o trzy punkty- zakończył obrońca Stali Stalowa Wola

Całą wypowiedź Adriana Skrzyniaka można zobaczyć poniżej.