2022-02-26 15:17:00

sparing: Sokół Kolbuszowa Dolna - SPEC Stal Łańcut 3-1

W sobotę zagrali dwaj czwartoligowcy. Sokół Kolbuszowa Dolna podejmował SPEC Stal Łańcut.

Sokół Kolbuszowa Dolna w sobotę w meczu towarzyskim zmierzył się ze SPEC Stalą Łańcut. W pierwszej odsłonie więcej z gry miał beniaminek 4 ligi podkarpackiej, ale raziła nieskuteczność. Konkretniejszy był natomiast zespół z Kolbuszowej Dolnej, który w 13. minucie objął prowadzenie, a bramkę zdobył Mateusz Prokop.

Kolejne trafienia odnotowano po zmianie stron. W 60. minucie było już 2-0 dla Sokoła, a piłkę w siatce umieścił zawodnik testowany. Stal próbowała jeszcze nawiązać walkę z ligowym rywalemi. Osiem minut później zespół z Łańcuta złapał kontakt, a na listę strzelców wpisał się Bartosz Góra. Ostatnie słowo należao jednak do gospodarzy, którzy w końcówce podwyższyli na 3-1.

Sokół Kolbuszowa Dolna - SPEC Stal Łańcut 3-1 (1-0)

1-0 Mateusz Prokop (13)
2-0 Zawodnik testowany (60)
2-1 Bartosz Góra (68)
3-1 Zawodnik testowany (90)

SPEC Stal Łańcut: Słysz (46. Szpindor) - Cwynar (60. Mach), Kmuk (65. Makowski), Noga, Paczocha, Skiba, Buć (82. Testowany), Majda (61. Balawender), Bieniasz (46. Skała), Wójcik (63. Góra), Róg (46. Dudek)