2022-02-16 17:09:00

sparing: Puszcza Niepołomice - ŁKS Probudex Łagów 2-0

Puszcza Niepołomice pokonała 2-0 ŁKS Probudex Łagów w środowym meczu sparingowym przed startem rundy wiosennej w Fortuna 1 lidze i 3 lidze gr. IV.

W środowym meczu sparingowym pierwszoligowa Puszcza Niepołomice pokonała ŁKS Probudex Łagów 2-0. Obie bramki padły w końcówce meczu po rzutach karnych. Najpierw "jedenastkę" wykorzystał Konrad Stępień, a później Hubert Tomalski.

- Mecz na naturalnej nawierzchni, murawa pozostawiała wiele do życzenia. Więcej piłki miała Puszcza ale nie stworzyła sobie dużej ilości sytuacji. My mieliśmy dwie dogodne po stałych fragmentach gry w drugiej połowie. O wyniku zdecydowały 2 błędy indywidualne w końcówce meczu. Puszcza pewnie wykorzystała rzuty karne. Kolejne dawka doświadczenia dla naszej drużyny - powiedział nam Wojciech Śmiech, dyrektor sportowy ŁKS-u.

Puszcza Niepołomice - ŁKS Probudex Łagów 2-0 (0-0)

1-0 Konrad Stępień (83-rzut karny)
2-0 Hubert Tomalski (87-rzut karny)

Puszcza Niepołomice:
Kewin Komar - Marcel Pięczek, Piotr Mroziński, Łukasz Sołowiej, Kamil Kościelny, Grzegorz Aftyka, Bartosz Włodarczyk, Kacper Cichoń, Rafał Boguski, Wojciech Hajda, Szymon Kobusiński.

W II połowie grali także: Gabriel Kobylak, Jakub Bartosz, Kacper Stokłosa, Konrad Stępień, Hubert Tomalski, Émile Thiakane.

ŁKS Probudex Łagów:
Michał Nowak - Damian Urban, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Piotr Cichocki, Jakub Cukrowski, Kacper Chełmecki, Michał Mydlarz, Adam Imiela, Aleksander Waniek, Artur Piróg.