2022-02-10 19:13:00

Kolejne zwycięstwo siatkarek DevelopRes Bella Dolina Rzeszów

DevelopRes Bella Dolina Rzeszów w świetnym stylu pokonał drużynę UNI Opole. Rzeszowianki pewnie wygrały 3:0 i umocniły się na pierwszym miejscu w tabeli.

Kolejny raz siatkarki DevelopResu Bella Dolina Rzeszów udowodniły, że ich prowadzenie w TAURON lidze nie jest przypadkowe. „Rysice’’ były faworytkami tego spotkania i udowodniły swoją przewagę na boisku.

W pierwszym secie siatkarki z Rzeszowa od początku przeważały i ani na chwilę nie dały odebrać sobie prowadzenia. Już po kilku minutach udało im się uzyskać zdecydowane prowadzenie i pewnie wygrały 25:12. Druga partia zwiastowała na powtórkę z pierwszego seta. Podopieczne Stephana Antigii całkowicie kontrolowały przebieg spotkania i szybko zakończyły tego seta wynikiem 25:16.

Trzecia partia wyglądała już nieco inaczej. Zawodniczki UNI Opole w końcu się przebudziły i zaczęły wychodzić nie znacznie na prowadzenie. Przez większą część seta miały dwupunktową przewagę. W końcówce zawodniczki ze stolicy Podkarpacie ponownie ruszyły do ataku i ostatecznie przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść, wygrywając 25:23 i cały mecz 3:0.

Jest to kolejne zwycięstwo zawodniczek DevelopRes Bella Dolina Rzeszów, które pozwala im umocnić się na prowadzeniu w TAURON lidze.

UNI Opole - Developres Bella Dolina Rzeszów 0-3 (12-25, 16-25, 23-25)