2022-02-02 15:46:00

sparing: Broń Radom - Siarka Tarnobrzeg 2-3

Siarka Tarnobrzeg ograła na wyjeździe Broń Radom 3-2. Był to kolejny mecz kontrolny ekipy prowadzonej przez Sławomira Majaka.

Siarka Tarnobrzeg prowadziła do przerwy z Bronią Radom 2-0. Obie bramki dla podopiecznych Sławomira Majaka zdobył Ivan Agudo. Na drugą połowę szkoleniowiec "Siarkowców" desygnował całkiem inny zespół.

W tej części gry gospodarze zdobyli dwie bramki. Najpierw z rzutu karnego na listę strzelców wpisał się Michał Kielak. Ozdobą meczu był gol Kamila Kumocha bezpośrednio z rzutu wolnego. Natomiast trzecią bramkę dla Siarki chwilę wcześniej strzelił Paweł Mróz i mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Tarnobrzega 3-2. Warto dodać, że gości dwukrotnie przed stratą gola ratowała poprzeczka.

Broń Radom - Siarka Tarnobrzeg 2-3 (0-2)

0-1 Ivan Agudo (7)
0-2 Ivan Agudo (24)
1-2 Michał Kielak (74-rzut karny)
1-3 Paweł Mróz (75)
2-3 Kamil Kumoch (79)

Broń Radom:
Kosiorek- Bartosiak,  testowany,  Kośmicki,  Głowacki,  Dias,  Kumoch, testowany,  Kielak, Goljasz,  testowany oraz Piotrowski,  Wrześniewski, Zborowski, Poręba, Machajek, Ambrozik,  Grudzień, K. Dąbrowski

Siarka Tarnobrzeg:
(I połowa) Kowal - Zbyradowski, Duda, Sulkowski - Kwaśniewski, Rogala, Kaliniec, Gessner - Agudo - Miszczuk, Bałdyga

(II połowa) Pietryga - Bieniarz, Stefanik, Józefiak - Orzechowski, Tyl, Janeczko, Skrzypek - Jacenko - Mróz, Adamek.