2021-11-24 23:58:00

Piotr Pietryga oraz Wojciech Bieniarz na testach w Wiśle Płock

Dwóch wychowanków Siarki Tarnobrzeg przebywa na testach w Wiśle Płock. Mowa tutaj o Piotrze Pietrydze oraz Wojciechu Bieniarzu, którzy od poniedziałku do niedzieli będą trenować pod okiem sztabu "Nafciarzy".
 
Piotr Pietryga oraz Wojciech Bieniarz przebywają na testach w ekstraklasowej Wiśle Płock - poinformował oficjalny serwis internetowy Siarki Tarnobrzeg. Bieniarz występuje na pozycji pomocnika i jest absolwentem SMS-u Siarka Tarnobrzeg, a w trwającym sezonie rozegrał 1 mecz w 3 lidze gr. IV. Pietryga natomiast jest bramkarzem, a ponadto jest też uczniem SMS-u, który w bieżącej kampanii uzbierał 9 występów na trzecioligowym froncie.
 
Jak czytamy, obaj zawodnicy od poniedziałku do niedzieli są obserwowani przez szkoleniowca "Nafciarzy" Macieja Bartoszka oraz jego asystentów Dariusza Pietrasiaka i Łukasza Nadolskiego, trenera przygotowania fizycznego Mateusza Oszusta, a w przypadku Pietrygi także przez trenerów bramkarzy zespołu z Płocka, czyli Macieja Sikorskiego i Daniela Iwanowskiego.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic Siarki 2021-11-25 23:01:48 0 0

Pietryga ,wszystko przed nim.Bieniarz,szkoda pisać takie głupoty ze jadzie na testy do Wisły Płock.Chyba że będzie to test przepłynięcia Wisły w Płocku. 0 pojęcia o grze w piłkę.Taki piłkarzy to w a,b i czasami w klasie c jest około 1 miliona.Fakt,nie wszyscy mają rozegrane 23 minuty w Siarce.A Bieniarz ma.Bóg nie lituje się nad głupotą w naszej piłce.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij