2021-11-25 05:25:17

Najciekawsze propozycje filmów dla mężczyzn

Podobne tematy lifestyle
Filmy świetnie wypełniają wolny czas. Produkcje dedykowane dla mężczyzn muszą mieć ciekawą fabułę, a akcja powinna być dynamiczna i wzbudzać różne emocje. Sprawdzają się w tej roli filmy akcji, przygodowe, historyczne i thrillery. Wśród tych gatunków każdy facet znajdzie coś dla siebie.

Najlepsze filmy dla męskich odbiorców to filmy o samurajach, motocyklach, przetrwaniu oraz filmy o wojnie w Wietnamie. Są to tematyki uważane za "męskie", jednak nie należy zapominać, że wśród tych filmów każdy może znaleźć coś dla siebie.

Więcej filmów znajdziesz tutaj: filmi.pl

Filmy o samurajach

Przeczytaj: https://filmi.pl/filmy-o-samurajach

Filmy o samurajach to produkcje z dynamicznie rozwijającą się akcją, dlatego polubiło je wielu mężczyzn. W filmach często występują fascynujące sceny prezentujące sztuki walki oraz pojedynki udoskonalone efektami specjalnymi. ,,Ostatni Samuraj" opowiada historię żołnierza-weterana wojny secesyjnej, który przybywa do Japonii aby szkolić armię i wplątuje się w pewien konflikt. Film ,,13 zabójców" wyreżyserowany przez Takashiego Miike jest remakiem czarno-białej produkcji Eiichiego Kudō. Akcja rozgrywa się w Japonii, gdzie brat panującego władcy postanawia umocnić swoją pozycję w państwie. Właściciele ziemscy są zaniepokojeni tą sytuacją, ponieważ Matsudaira słynie z okrucieństwa. Zlecają oni więc pewnemu samurajowi aby zgładził on tyrana. ,,Siedmiu samurajów" to film z 1954 roku. Fabuła polega na tym, że Japońska wioska jest atakowana przez bandytów, którzy zabierają im wszelkie dobrodziejstwa. Ludzie cierpią i umierają z głodu, dlatego postanawiają zlecić samurajom zgładzenie bandytów.

Filmy o motocyklach

Przeczytaj: https://filmi.pl/filmy-o-motocyklach

Filmy o motocyklach to coś dla mężczyzn, którzy są fanami motoryzacji. W filmach można zachwycić się efektownym pokazaniem różnych scen. ,,Swobodny jeździec" z 1969 roku w reżyserii Denisa Hoppera to film, który pokazuje zderzenie dwóch ówcześnie panujących kultur - hippisów oraz tradycyjnych amerykańskich wartości. Ciekawie zostały pokazane wartości polityczne. Film ,,Mad Max" opowiada z kolei o byłym policjancie, który na ziemiach Australii po ataku nuklearnym, próbuje pomóc mieszkańcom wioski. Są oni zagrożeni bandą niebezpiecznych zbrodniarzy. W produkcji pojawiają się różne modele motocykli, takie jak: kawasaki F5, KZ 900, Z 100 oraz yamaha 1100 XSE. Dla wielbicieli dramatów, film ,,Tylko tydzień" będzie doskonałym wyborem na wieczorne domowe kino. Główny bohater dowiaduje się, że jest chory na nieuleczalną chorobę i postanawia wyruszyć w ostatnią podróż, aby pogodzić się z nową sytuacją oraz znaleźć sens życia.

Filmy o przetrwaniu

Filmy o przetrwaniu: https://filmi.pl/filmy-o-przetrwaniu

Filmy o przetrwaniu to ciężkie, emocjonalne produkcje, które na pewno zrobią wrażenie na męskiej części widzów. ,,Życie Pi" jest to film z genialną fabułą, opowiadający o życiu rozbitka Piscine i jego przyjacielu tygrysie, ocalałych z katastrofy statku. Kolejnym niesamowitym survivalem jest ,,Arktyka" w reżyserii Joego Penny. W środku Arktyki dochodzi do katastrofy lotniczej, a ocalały rozbitek wyrusza w podróż aby ratować swoje życie. Musi walczyć z niepokonanymi siłami natury, aby przeżyć. Kolejny film to ,,Przetrwanie" w którym główną rolę odgrywają nafciarze. Po katastrofie samolotu zmuszeni są do poradzenia sobie na śnieżnej dzikiej pustyni. Śladem rozbitków podąża wataha wilków, która nie chce pozwolić na ingerowanie w ich otoczenie. Ostatnia propozycja to ,,Wszystko stracone" z 2013 roku. Opowiada o bezimiennym żeglarzu, który musi sobie radzić z wszelkimi nieudogodnieniami ze strony natury. Film przedstawia historię przede wszystkim obrazem, a główny aktor nie wypowiada zbyt wielu słów.

Filmy o wojnie w Wietnamie

Przeczytaj: https://filmi.pl/filmy-o-wojnie-w-wietnamie

Filmy o wojnie w Wietnamie prezentują w swojej fabule dużo elementów historycznych, scen walki oraz gwarantują wiele emocji podczas oglądania. ,,Drabina Jakubowa" to film o weteranie, którego prześladują wspomnienia z wojny. Podejrzewa, że to skutki eksperymentu, któremu został poddany. ,,Powrót do domu" to historia, którą męska część widowni może z powodzeniem obejrzeć z drugą połówką. Jest to dramat romantyczny, który opowiada historię kobiety o imieniu Sally. Jest sanitariuszką w szpitalu i w jednym z rannych rozpoznaje swojego kolegę z liceum. Między nimi budzi się romantyczne uczucie


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij