2021-11-11 19:51:49

Piast Tuczempy lepszy od Sokoła Kolbuszowa Dolna. Zwycięskie trafienie Mateusza Buczkowskiego

Piast Tuczempy pokonał Sokoła Kolbuszowa Dolna 1-0 w meczu 4 ligi podkarpackiej. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Mateusz Buczkowski.

Podopieczni Marka Strawy wygrali drugie spotkanie z rzędu, a już w trzecim kolejnym meczu nie dali sobie strzelić gola. Gracze Sokoła Kolbuszowa Dolna natomiast po raz drugi w przeciągu ostatnich dwóch kolejek schodzą z boiska pokonani.

O zwycięstwie Piasta Tuczempy przesądził gol po stałym fragmencie gry. W 72. minucie z rzutu wolnego dośrodkowywał Arkadiusz Wielgosz, a w polu karnym do futbolówki dopadł Mateusz Buczkowski i wpakował ją do siatki.

W samej końcówce podwyższyć mógł jeszcze wprowadzony na ostatnie minuty Piotr Suberlak jednak dobrze w bramce spisał się Kamil Mazurek.

1-0 Mateusz Buczkowski (72)

Piast Tuczempy: Jakiel - Stopyra, Demski, Sobol, Benc (86. Broda), Buczkowski (82. Suberlak), Sas (80. Gil), Wiącek, Wielgosz, Pasaj, Zieliński (64. P. Strawa).

Sokół Kolbuszowa Dolna: Mazurek - Skowron, Remut, Ilnickij, Szkolnik, Urbaniak (62. B. Dziedzic), Kołacz, Miśko (7.0 Ogiba), K. Dziedzic (82. Wargacki), Aab (21. Miazga), Szymański.

Sędziował: Arkadiusz Tomasiewicz (Dębica).
Żółte kartki: Sas, Pasaj - Remut, Miśko.