2021-10-27 17:31:00

WATKEM Korona Rzeszów zgodnie z planem pokonała Jedność Niechobrz

Nie było niespodzianki w dzisiejszym meczu Okręgowego Pucharu Polski na szceblu Rzeszów-Dębica. Trzecioligowa WATKEM Korona Rzeszów zgodnie z planem pokonała Jedność Niechobrz i awansowała do kolejnej rundy.

Grająca na co dzień w rzeszowskiej okręgówce Jedność Niechobrz, nie przestraszyła się wyżej notowanej WATKEM Korony Rzeszów i od początku starała się nawiązać z nią walke. Miejscowi stworzyli sobie w pierwszej połowie kilka niezłych okazji, lecz brakowało skuteczności. To się zemściło i rzutem na taśmę, ekipa z 3 ligi gr. IV objęła prowadzenie po trafieniu Mateusza Kantora.

Druga połowa doskonale zaczęła się dla zespołu z Załęża, który w 50. minucie podwyższył na 2-0, a błąd obrońców wykorzystał Jakub Kałaska. Jedność w kolejnych minutach próbowała jeszcze odwrócić losy spotkania. Okazje do zdobycia gola mieli m.in. Jacek Kocurek oraz Dariusz Szeliga, jednak przyjezdni dobrze prezentowali się w defensywie i dowieźli prowadzenie do końca.

Jedność Niechobrz - WATKEM Korona Rzeszów 0-2 (0-1)

0-1 Mateusz Kantor (45)
0-2 Jakub Kałaska (50)