2021-10-27 19:16:00

Stal Stalowa Wola lepiej wykonywała rzuty karne i pokonała Siarkę Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola awansowała do półfinału Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu Stalowa Wola. Podopieczni Łukasza Berety lepiej wykonywali rzuty karne i pokonali Siarkę Tarnobrzeg.

Od początku lepsze wrażenie sprawiała Stal Stalowa Wola, która częściej była przy piłce oraz stworzyła sobie kilka okazji. Z czasem do głosu doszła Siarka Tarnobrzeg, której piłkarze starali się zaskoczyć Tomasza Wietechę, ale ten był czujny. Konkretniejsza była jednak "Stalówka", która w 18. minucie objęła prowadzenie, a świetnie w polu karnym zachował się Kamil Radulj.

Podrażnieni podopieczni Sławomira Majaka ani myśleli tak tego zostawiać i szybko ruszyli do odrabiania strat. "Zielono-czarni" mądrze jednak grali w obronie, a i też pewnym punktem tego dnia był popularny "Balon". Ten nie mógł narzekać na nudę, a Siarka zaczęła się rozkręcać. Goście swego dopięli w 31. minucie, a gola zdobył Krzysztof Zawiślak,

Zapowiadała się więc bardzo ciekawa końcówka pierwszej odsłony i taka właśnie była. Dwie świetne okazje miała Stal, jednak bardzo dobrze spisał się Piotr Pietryga. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Druga połowa doskonale rozpoczęła się dla gospodarzy, którzy w 50. minucie objęli prowadzenie, a piłke w siatce umieścił Volodymyr Khorolski.

Radość "Stalówki" nie trwała jednak zbyt długo, bowiem 180 sekund później do wyrównania doprowadził Kacper Józefiak i mecz zaczął się od nowa. W kolejnych minutach oglądaliśmy bardzo zacięte spotkanie, a okazje stwarzali sobie zarówno jedni jak i drudzy. Brakowało jednak skuteczności, choć emocji nie brakowało.

Tych było aż nadto w końcówce regulaminowego czasu gry, a czerowną kartką ukarany został Kacper Józefiak. Ostatecznie bramek nie odnotowano i zwycięzcę musiały więc wyłonić rzuty karne. Te lepiej wykonywali piłkarze Stali Stalowa Wola, którzy ostatecznie wygrali 4-3 i tym samym awansowali do półfinału Okręgowego Pucharu Polski, w którym zmierzą się z Sokołem Kamień.

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 2-2 (1-1), k. 4-3

1-0 Kamil Radulj (18)
1-1 Krzysztof Zawiślak (31)
2-1 Volodymyr Khorolski (50)
2-2 Kacper Józefiak (53)

Zawsze nad wami, tarnobrzeskimi dziadami!

Grzech Siarkowiec 2021-10-27 19:23:19

Mali ludzie z wielkimi kompleksami.
Zawsze Siareczka Uczciwy Klub

~anonim 2021-10-27 19:31:05

Kalkulatory w jakiej liczbie?

Sokół Kamień 2021-10-27 19:32:41

Brawooo Stalówka szkoda że nie zagramy w finale ale ważne że zagramy w półfinale

DonCamilloTBG 2021-10-27 19:36:04

Zostaliśmy zgwałceni.

Stalowiak 2021-10-27 19:40:48

Z Wojtaka wychowanka będzie w przyszłosci lider druizyny.18 lat i już zadziora jakich mało. Do bojek skacze, dobrze że zaje... w ryj temu siarkowemu kopaczowi.. To bedzie lider Stali w przyszlosci.

Aleje 2021-10-27 19:49:44

Dzięki Balon!!!

Siarunia 2021-10-27 19:51:20

A BMW już ma (z tych pieniędzy od PGE), żeby mógł posłuchać z kolegami z prawie miasta disco polo?

S K 2021-10-27 20:09:48

Ale to będzie meczycho na które czeka się latami. Sokol na taki mecz zasłużył i teraz wszyscy na Stalowke

TylkoZKS 2021-10-27 20:10:46

Mamy trenera, mamy drużynę, brawo Bereta!

Antystalówka 2021-10-27 20:12:15

Stalówka, jak Albania, też kultura - przecież z miasta.

SSW 2021-10-27 20:31:10

Stal Stalowa najlepsza jest dobra drużyna dali strzeli csiarce tym dzieciakom dwa gole aby tak bardzo nie płakali brawo za wygraną , i następne mecze w lidze tez wygrywac

jaro 2021-10-27 20:36:41

ssw cześć analfabeto z pława

Geno 2021-10-27 20:38:48

~anonim 2021-10-27 21:03:09

Bylem na wielu meczach w Stalowej Woli ale takiej siary,takiego chamstwa jak ze strony kibicow z Tarnobrzega nie widzialem .To miasto i ci ludzi ktorzy mieszkaja w tym wielowiejskim tarnbrzegu nie powinni byc wypuszczani poza granice tej wioski.Nie dorosli do gry na wyzszym poziomie.

Grzech Siarkowiec 2021-10-27 21:06:44

Światowy człowiek ten wasz anonim ... był na wielu meczach

zółciaki sokół 2021-10-27 21:18:43

te piłkarzyki z tej siary te gnojki młodzi nie potrafia grac brutale, kopia ,przewracają pchaja ,pyskuj dzicz i hołota zachowac sie nie potrafia tak samo i kibice, tacy nie powinni grać to jest piłka a nie sztuki walki boks

Kierownik 2021-10-27 22:35:11

Hej smrodki jest porażka to na nocke na felgi jest z**********anka!

w 2021-10-27 22:40:13

gratuluje STALI wygranej bo zasłużyła na to.co do kopaczy z siarki sie nie wypowiadam bo wystarczy popatrzec na ich filmik gdzie podniecaja sie po jednym zmeczy i odrazu widać prawie samo gejostwo.Prosze mi tu nie pisac o kibicach ,ze stalowa to ... i tamto....znam temat i wiem jaka siłe ma stalowa a jaka siarka i to jest bezsporne...co do meczu-kilku grajków z siarki z tymi ich gejowskimi ciuszkami idealnie nadaje sie na parade lgbt a nie na boisko do tego te przyciasne sukienki na mecz i mamy całość.po meczu derbowym gdzie siarka wygrała ze stalą widac pokaz w szatni jak sie o mało jeden z drugim nie zleje na drugiego z podniecenia.polecam oglądnąć.do kibiców siarki...skończcie sie juz napinac na tych meczach bo każdy wie ,że siarka nie ma podjazdu do stalowej a jak twierdzicie inaczej to sie wkońcu ustawcie i po problemie bo 15lat nie mozecie hahah

Stalówka 2021-10-27 22:56:22

Psy szczekają karawana jedzie dalej ! Brawo Łukasz Bereta , brawo drużyna :)

Ciekawy 2021-10-27 22:58:23

Kibice siarki po meczu wracali do domu czy poszli ma 3 zmiane na felgi?

~anonim 2021-10-27 22:59:16

Sokol z Kamienia jest faworytem w polfinale. Ladniej graja od stalowki jeszcze na swoim stadionie ciezko bedzie stalowej awansowac

Wola zarczyc letownia 2021-10-27 23:08:40

Cala wola i letownia kibicuja Sokolowi Kamien rubcie awans na 3 lige i stalowa pokonajcie

Yankess 2021-10-28 02:46:03

I gdzie te wszystkie debickie i tarnobylskie burki??Wyleczyła was dzisiaj Stalówka z kompleksów!
miejsce kundla jest w budzie zapamietajcie!W sumie nic sie nie zmieniło jutro standardowo na 7 zapraszamy do STW.Felgi same sie nie wypoleruja.Karma wróciła a to dopiero początek wrażeń.

~anonim 2021-10-28 05:45:44

Takich buraków i prostaków jak ci z tbg to dawno w Stalówce nie było co to było bydło i hołota jedna kto to wpuścił na stadion na pastwisku grać chyba im światła w dekiel za bardzo przygrzały Stalówka The Firm

~anonim 2021-10-28 05:59:30

Połowa smrodziarzy została po meczu w Stalowej do pracy autobus wracał pusty byli widziani w okolicach Biesiady pewne info

~anonim 2021-10-28 06:27:03

Od Dębicy to dwa c..je w bok.Dwa razy dostaliście lekcje piłki więc japa leszcze.

Ruch Chorzów 2021-10-28 08:00:54

Kibicowsko Siarka was zgasiła jak chciała nie ta liga panowie

~anonim 2021-10-28 08:15:31

Nadal czekamy na oświadczenie w sprawie obsrania gaci

Wiktor STF 38' 2021-10-28 08:21:31

Kibicowsko niestety wygrana Siarki, nasi nie wiedzieli co śpiewać a już po straconych golach to w ogóle cisza jak makiem zasiał a u nich? 90 minut zabawy nawet po golach naszej Stali i nie wiem co te spięte chłopy z Rzeszowa w ogóle robiły oprócz liczby. Z Kamieniem musi być lepiej! Co do obsranych gaci, wcale tak nie było po prostu Zagłębie się wystraszyło.

podkarpacie 2021-10-28 09:16:23

siary znów malutko kibiców bo nie mają pare dzieciaków gnojków ani dopingu ani oprawy , cos po piszczeli słychac ich nie było tylko la la la tyle potrafia siedzieli cicho bali sie przestraszyli się i mieli pełne gacie jakies szmatki mieli na sobie i powiesili siałkowcy siurkowcy ciulowcy

Huta_Stalowa_Wola_nocna_zmiana 2021-10-28 09:30:07

Dzisiaj na nocnej zmianie zauważyliśmy ze sporo kibiców z żółtej wielowsi nie dotarło na zmiane. Panowie była umowa że po meczu odrazu idziecie na odlewnię , waszych piłkarzy tez potrzebujemy bo podobno pensje w dół i zawijają manczur z pozycji lidera. Wasz przełożony Mirek z sandomirzo.

zagłębie reska 2021-10-28 09:31:39

nie prawda, Stalowa wykrali kibicowsko i piłkarsko byli lepsi od siary zjadli Stal to potęga rządzą , siara kur smrodowo,nie maj apojęcia o kibicowaniu , , dodadzą sobie nie wiadomo ile kibiców ze było policzy pare razy , nigdzie nie wyjda na wed u siebie ich nie ma , jest cicho nie wiedza co sie dzieje i kto chodzi im bo ich terenie wiosce

Prawda 2021-10-28 09:50:13

Jechalem przed chwilą z nocnej zmiany i widziałem jak leżysz niedopity przed Biesiadą. To ja rzuciłem Ci to 5zl na wino bo lubisz, nie musisz dziękować stalowcu ale weź się za robotę no już trochę wstyd :)

~anonim 2021-10-28 10:27:19

Tak się bawi tak się bawi Stalówka.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ziomek 2021-10-28 10:50:44

Chyba pod Nami spojrz na tabele buraku

Miastko 2021-10-28 11:34:07

Wiktor STF 38 90 minut spiewy??? jak oni weszli w calosci cos kolo 20-30 minuty i dopiero cos sapac zaczeli

Darko 2021-10-28 11:39:09

A widzieliscie chlopow smierdzieli trzymajacych flagi? chyba zeby im fotoreporterzy nie zdarli :D

turysta70 2021-10-28 12:31:18

Po derbach w Tarnobrzegu był płacz że w Stalówce mały sektorek dla gości , była okazje go zapełnic i co jak zwykle lipa. Panowie z TGB może jak was wesprą wszystkie zgody to ten mały sektorek zapełnicie , w przeciwnym wypadku zawsze wam wystarczy mjejsca.Zawsze Stalówka nad wami nawet w największym kryzysie .

KSS 2021-10-28 18:13:48

Ty to jakiś niedorozwinięty jesteś. Środa a sobota to jest trochę różnica poza tym kto miał pojechać to pojechał i wuj ci do tego pedałku smrodzie leśny :D

KSS 2021-10-28 18:15:32

Ps. Z resztą was nie było jakiś wiele więcej a i to tylko dzięki rzeszowskiej mewy więc z czym do ludzi?

Wiktor STF 38' 2021-10-28 18:20:27

@Miastko, oczywiście 90minut w cudzysłowie no jak już zaczęli to nawet stracone bramki im nie przeszkadzały się bawić, My natomiast jak te mimozy momentami a już po ich golach to całkiem milczenie owiec po kilka minut i dobrze o tym wiesz.

1938 2021-10-28 18:46:57

Po co dyskutujecie z siarkopolem...!!!! Tam od zawsze na peronie stoi świnia.... STALÓWKA ZAWSZE PANY....!!! TO jest najważniejsze a siarkopol jedynie od Tarnobrzega nawet za Kolbuszowe... Hehehe CMOLAS Rządzi...!!! Świetne teksty chłopaków z Cmolasa... O wspaniałych relacjach siarkopolu z Resofią i resztą motłochu co co najmniej raz w sezonie gubi trampki lub bije nowe rekordy prędkości.

Byku bzc 2021-10-28 21:16:35

1957 2021-10-31 08:40:06

Hahaha teraz pajace standardowo zaczyna się od nowa walka o awans, a dopiero pisaliście że to szrot za tyle kasy, jesteście bandą hipokrytów i pajaców. Siarka nie zasługiwała na porażkę bo jednak karne to karne,ale kibicowsko Siarka wam pokazała jak się to robi bando zapatrzonych w siebie pajaców spod Niska