2021-09-30 09:24:00

sparing: Asseco Resovia - Barkom Kazhany Lwów 4-0

Asseco Resovia w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek Plus Ligi pokonała 4-0 Barkom Kazhany Lwów. Już w sobotę pierwszy mecz sezonu 2021/22.

Siatkarze Asseco Resovii wygrali pierwszą partię z ekipą Barkom Kazhany Lwów 25-21. W drugim secie jeszcze lepiej zaprezentowali się podopieczni Alberto Giulianiego i  zwyciężyli 25-18. Pod koniec tej partii dwoma efektownymi zagrywakami popisał się nowo pozyskany Sam Deroo. W trzeciej odsłonie środowego meczu doskonale zaprezentował się Maciej Muzaj i "Pasiaki" szybko wyproacowały sobie sporą zaliczę, którą utrzymały do końca partii.

Obaj trenerzy zdecydowali się na rozegranie czwartego seta. W nim opiekun Resovii zdecydował się dać szansę rezerwowym. Ostatecznie tę partię dzięki doskonałem dyspozycji na serwisie Nicolasa Szerszenia gospodarzy wygrali 25-15 i w całym meczu triumfowali 4-0.

Był to ostatni sparing Asseco Resovii przed rozpoczęciem sezonu 2021/22 w Plus Lidze. Podopieczni Alberto Giulianiego już w sobotę 2 października zmierzą się na wyjeździe z Indykpol AZS-em Olsztyn. Początek meczu o godz. 14:45.

Asseco Resovia - Barkom Kazhany Lwów 4-0 (25-21, 25-18, 25-13, 25-15)