2021-09-11 21:20:00

Polonia Przemyśl wygrała w Dębicy z Igloopolem

Dobre humory po sobotnim meczu mają piłkarze Polonii Przemyśl. Podopieczni Piotra Ciska pokonali na wyjeździe Igloopol Dębica, mimo że ten do przerwy prowadził 1-0.

Lepsze humory przed sobotnim meczem miał Igloopol Dębica, który w minionej kolejce pokonał na wyjeździe rezerwy Stali Mielec. Polonia Przemyśl zaś zremisowała z Arłamowem Ustrzyki Dolne, ale z tego rezultatu nie mogła być zadowolona, bowiem prowadziła już 2-0. Spotkanie od początku było wyrównane, a oba zespoły miały swoje okazje.

Kibice oglądali ciekawe widowisko, choć brakowało skuteczności. Zarówno jedni i drudzy chcieli wygrać, ale konktetniejsza w pierwszej połowie była ekipa "Morsów". Podopieczni Łukasza Bartkowskiego na prowadzenie wyszli tuż przed przerwą, a gola zdobył Aleksander Ligęzka. "Przemyska Barcelonka" nie zamierzała tak tego zostawiać i szybko ruszyła do odrabiania strat.

Przyjezdni próbowali jeszcze wyrównać w końcówce pierwszej połowy, ale Igloopol dobrze grał w obronie i na przerwę schodził w lepszych humorach. Podrażniona Polonia od początku ruszyła do ataku. Przemyślanie w 52. minucie stanęli przed szansą strzelenia bramki na 1-1, bowiem arbiter podyktował "jedenastkę". Tą na gola zamienił Hryhoriy Zanko.

Oba zespoły w kolejnych minutach stwarzały sobie kolejne okazje i dążyły do przechylenia szali na swoją korzyść. Kibice zgromadzeni na meczu w Dębicy oczekiwali bramek i jak się okazało, zobaczyli jeszcze jedną. Ta padła w 87. minucie, a bramkarza popularnych "Morsów" pokonał ponownie Zanko. Igloopol próbował jeszcze wyrównać, jednak Polonia nie dała sobie wbić gola i dowiozła prowadzenie do końca.

www 2021-09-11 22:06:30 11 4

5 osób w "młynie" i Patriotyczna flaga aby nikt nie kroił brawo wy. aha i publika 40 osób

Kolumbijska szkoła tańca 2021-09-11 22:09:25 8 5

Typek wchodzi na boisku w Polonii podciągniete gacie i jeszcze wchodząc skacze na jednej nodze. Myśle sobie kaftan i na oddział Straszęcin a tu nagle jak nie je...e z autu. I asysta. Igloopol wychodząc na druga połowę myślał że już wygrał. Zresztą nie pierwszy raz. Bramkarz Polonii też im d****e ratował chwilami.

MKS Kent y 2021-09-11 22:25:28 4 6

Jedziemy do końca!!! Cisek dobry treber

Otyły Kucharz Wodzirej 2021-09-11 22:26:13 5 6

Nie Hryhoriy tylko Hryhorii to raz a dwa że jak w każdym artykule widze zdjęcie Solarza i Kuźniara sprzed denominacji i w trakcie czytania obojetne czy to gra Igloopol czy Polonia czy Hetman Żółkiewka to jest napisane że zespół X nie zamierzał tego tak zostawiać. Nie no zeszli do szatni pogadali i powiedzieli a może jezdnak to zostawimy? Czytać się tego nie da. Zatrudnijcie jakiś normalnych dziennikarzy albo piszcie suchy wynik bo ja bym z youtuba więcej wyłapał i opisał. Napiszcie że sędzie był dobry chociaż bo nie przeszkadzał. A i kasjer miał czym wydawać.

Jane Ahonen 2021-09-11 22:35:43 5 2

Radziecki Stoper ma strzelonych chyba połowe bramek dla nas w tej rundzie. I tu przypomina mi się Prastare Polskie przysłowie: "Gdy drezyna z Mościsk na hamulcu jedzie, Ruski po dwóch golach do wódki żre śledzie".

Moniek 2021-09-11 22:43:51 5 8

Oo Parkinsony się ujawniły. czemu to komentarzy nie ma pod waszym pięknym meczu... przecież 2 Liga już tuż tuż.... Ile to było dzisiaj??? Aaa tak jesteście zainteresowani tym "Iglomorsem" jak piszecie, boli Was? Że musicie na Cegielnianej przyjść zobaczyć spotkanie ekipą zwiadowcza? Władcy Leśnych Pniów..

antyksw 2021-09-11 23:27:12 6 9

ale leszcze, zablokowali mozliwosc komentowania tego jakze wybitnego meczu :D ile tam u was bylo ? 2-6 ???? zapraszamy dziewczyny do komentowania skoro u was nie mozna. boicie sie kompromitacji ? czy moze jestescie miekkie faje ? tutaj sie pojawiacie wiec piszcie - ludzie sie posmieja ! u nas bez zmian: j*****c ks wywloke !!!!

~anonim 2021-09-12 08:28:41 12 5

Hahaha kolejna copa oby tak dalej a za rok derby z Wisłoką II.Prezes niech już zbroi się w łańcuchy i kłódki do zamykania stadionu przed kibicami KSW

obserwator 2021-09-12 08:53:14 3 8

jak widze haslo: kibice ksw to mnie smiech ogarnia. Powinno byc: banda zjebow z lasu albo przyglupy z parkowej. Tak o sobie piszcie !

Lks 2021-09-12 09:53:58 3 2

Kibice to przychodzą mecz ogladac a nie szukac zadymy

Bibuła 2021-09-12 09:55:23 5 6

Iigloofuks na wielkim fuksie wygrał w Mielcu i Ekipa z pod granicy z UKRAINĄ POLONIA PRZEMYŚL pokazała igloopgr miejsce w szeregu , tu ziemia post PZPRowcy

~anonim 2021-09-12 12:18:01 4 3

Do antyksw dokładnie boją się komentarzy po super meczu u siebie z Podhalem ale jak wygrali ze Stalówką to jechali po nas aż miło w drugiej lidze już się widzieli k*****a hipokryci j******i teraz cisza bo w p*****eczkę dostali powiedziałem że karma wróci prędzej czy później i jeszcze ten młyn jak na wsi wywłoka banda ch.. a

~anonim 2021-09-12 12:33:14 3 3

Dlaczego na hasło Wisłoka macie pełne gacie ? Hahahah i tak zostanie już na zawsze

do anonim 2021-09-12 13:27:06 2 2

Zobaczymy jakie dziś będą wasze nastroje po craxie. Wycie i płacz nr na podkarpaciu. My znamy swoje miejsce w szeregu (srodek tabeli max) Nasz młyn owszem mały a co prezentują wasze prostytutki nie wspominając o was. ps. gorzyce to wasza zgoda czy fc?

~anonim 2021-09-12 14:28:59 1 0

Crakovia vs Sral 3-0 hehehehe

~anonim 2021-09-12 14:29:04 1 0

Stefan 2021-09-12 14:29:50 1 0

Ile kibiców Polonii na wyjeździe w Dębicy.

1908 2021-09-12 15:02:39 3 2

"iglopol" to Q a Q dymać trzeba!

@moniek 2021-09-12 15:05:46 1 2

Te ryzawy! Masz internet w swojej wichurze? To zajmij się plagiatami projektów mebli. Strugiem wystrugaj meble do ogrodu. Najlepiej siebie miej za wzór, krasnala idealny obraz. Pepiego za sitodruk, a bulgarskiego dzbana za konewkę. I na reprezentacji orient lachociągi wrwe

Obserwator 2021-09-12 15:59:40 4 2

Gotykowi się zdjęć zachciało u nas? Trzeba było wejść przez bramę cwaniaki.

~anonim 2021-09-12 16:15:14 4 3

Tydzień wcześniej weszli to mało nóg nie połamałeś tak sprierdalali

hubercik 2021-09-12 16:36:04 1 4

chlopaki, chcialem was znowu odwiedzic i poskakac przez ogrodzenie ale dalej mnie d****a boli wiec odpuscilem. Poza tym troszke czuje oddech niebieskich na plecach tak ze teraz siedze cichutko. serdeczne pozdrowienia od hubercika z pustkowa wsi:)

~anonim 2021-09-12 22:33:21 1 1

Niech żyje igloogówno!
Będzie co p*******lić

kibic 2021-09-13 20:52:07 1 2

ej dziewczyny z lasu, mam pytanie: mozna juz u was komentowac czy dalej boicie sie tego ? przeciez 2-6 to tylko porazka :D nie wiem dlaczego zablokowaliscie komentarze :) nikt wam zlego slowa nie napisze :D

~anonim 2021-09-14 13:44:50 1 1

Ile bysmy nie przegrali to i tak waszego meczu z Wielopolem nic nie przebije.Stracic awans w ostatnim meczu z ostatnia druzyna na rzecz lokalnego wroga to trzeba umiec.Chcecie porownywac wyniki to zapraszamy do 3 ligi i wtedy pogadamy.Bylo 5-2 ze Stalowa jest 2-6 z Podhalem i co tu duzo pisac...wtopa jak cholera i jedziemy dalej.Nie mamy takiej wspanialej mlodziezy jak wy to sie czasem zdarzy dostac w pale heh.