2021-09-11 21:20:00

Polonia Przemyśl wygrała w Dębicy z Igloopolem

Dobre humory po sobotnim meczu mają piłkarze Polonii Przemyśl. Podopieczni Piotra Ciska pokonali na wyjeździe Igloopol Dębica, mimo że ten do przerwy prowadził 1-0.

Lepsze humory przed sobotnim meczem miał Igloopol Dębica, który w minionej kolejce pokonał na wyjeździe rezerwy Stali Mielec. Polonia Przemyśl zaś zremisowała z Arłamowem Ustrzyki Dolne, ale z tego rezultatu nie mogła być zadowolona, bowiem prowadziła już 2-0. Spotkanie od początku było wyrównane, a oba zespoły miały swoje okazje.

Kibice oglądali ciekawe widowisko, choć brakowało skuteczności. Zarówno jedni i drudzy chcieli wygrać, ale konktetniejsza w pierwszej połowie była ekipa "Morsów". Podopieczni Łukasza Bartkowskiego na prowadzenie wyszli tuż przed przerwą, a gola zdobył Aleksander Ligęzka. "Przemyska Barcelonka" nie zamierzała tak tego zostawiać i szybko ruszyła do odrabiania strat.

Przyjezdni próbowali jeszcze wyrównać w końcówce pierwszej połowy, ale Igloopol dobrze grał w obronie i na przerwę schodził w lepszych humorach. Podrażniona Polonia od początku ruszyła do ataku. Przemyślanie w 52. minucie stanęli przed szansą strzelenia bramki na 1-1, bowiem arbiter podyktował "jedenastkę". Tą na gola zamienił Hryhoriy Zanko.

Oba zespoły w kolejnych minutach stwarzały sobie kolejne okazje i dążyły do przechylenia szali na swoją korzyść. Kibice zgromadzeni na meczu w Dębicy oczekiwali bramek i jak się okazało, zobaczyli jeszcze jedną. Ta padła w 87. minucie, a bramkarza popularnych "Morsów" pokonał ponownie Zanko. Igloopol próbował jeszcze wyrównać, jednak Polonia nie dała sobie wbić gola i dowiozła prowadzenie do końca.

1-0 Aleksander Ligęzka (44)
1-1 Hryhoriy Zanko (52-rzut karny)
1-2 Hryhoriy Zanko (87)

Wyniki meczów 7. kolejki:

www 2021-09-11 22:06:30

5 osób w "młynie" i Patriotyczna flaga aby nikt nie kroił brawo wy. aha i publika 40 osób

Kolumbijska szkoła tańca 2021-09-11 22:09:25

Typek wchodzi na boisku w Polonii podciągniete gacie i jeszcze wchodząc skacze na jednej nodze. Myśle sobie kaftan i na oddział Straszęcin a tu nagle jak nie je...e z autu. I asysta. Igloopol wychodząc na druga połowę myślał że już wygrał. Zresztą nie pierwszy raz. Bramkarz Polonii też im d****e ratował chwilami.

MKS Kent y 2021-09-11 22:25:28

Jedziemy do końca!!! Cisek dobry treber

Otyły Kucharz Wodzirej 2021-09-11 22:26:13

Nie Hryhoriy tylko Hryhorii to raz a dwa że jak w każdym artykule widze zdjęcie Solarza i Kuźniara sprzed denominacji i w trakcie czytania obojetne czy to gra Igloopol czy Polonia czy Hetman Żółkiewka to jest napisane że zespół X nie zamierzał tego tak zostawiać. Nie no zeszli do szatni pogadali i powiedzieli a może jezdnak to zostawimy? Czytać się tego nie da. Zatrudnijcie jakiś normalnych dziennikarzy albo piszcie suchy wynik bo ja bym z youtuba więcej wyłapał i opisał. Napiszcie że sędzie był dobry chociaż bo nie przeszkadzał. A i kasjer miał czym wydawać.

Jane Ahonen 2021-09-11 22:35:43

Radziecki Stoper ma strzelonych chyba połowe bramek dla nas w tej rundzie. I tu przypomina mi się Prastare Polskie przysłowie: "Gdy drezyna z Mościsk na hamulcu jedzie, Ruski po dwóch golach do wódki żre śledzie".

Moniek 2021-09-11 22:43:51

Oo Parkinsony się ujawniły. czemu to komentarzy nie ma pod waszym pięknym meczu... przecież 2 Liga już tuż tuż.... Ile to było dzisiaj??? Aaa tak jesteście zainteresowani tym "Iglomorsem" jak piszecie, boli Was? Że musicie na Cegielnianej przyjść zobaczyć spotkanie ekipą zwiadowcza? Władcy Leśnych Pniów..

~anonim 2021-09-12 00:43:09

Co jest Legion wygrał dzięki bramce Syguły i jest wyżej od igloomorsa hehe .Mocie drużynę po zbuju he.he

~anonim 2021-09-12 08:28:41

Hahaha kolejna copa oby tak dalej a za rok derby z Wisłoką II.Prezes niech już zbroi się w łańcuchy i kłódki do zamykania stadionu przed kibicami KSW

obserwator 2021-09-12 08:53:14

jak widze haslo: kibice ksw to mnie smiech ogarnia. Powinno byc: banda zjebow z lasu albo przyglupy z parkowej. Tak o sobie piszcie !

Lks 2021-09-12 09:53:58

Kibice to przychodzą mecz ogladac a nie szukac zadymy

Bibuła 2021-09-12 09:55:23

Iigloofuks na wielkim fuksie wygrał w Mielcu i Ekipa z pod granicy z UKRAINĄ POLONIA PRZEMYŚL pokazała igloopgr miejsce w szeregu , tu ziemia post PZPRowcy

k*****sWieczorową porą 2021-09-12 10:04:12

Hehehehehehahahahehegehehehe

Michał Jan batog 2021-09-12 10:39:20

Szkoda pisać ważne 3pkt dla kumatych

~anonim 2021-09-12 12:33:14

Dlaczego na hasło Wisłoka macie pełne gacie ? Hahahah i tak zostanie już na zawsze

do anonim 2021-09-12 13:27:06

Zobaczymy jakie dziś będą wasze nastroje po craxie. Wycie i płacz nr na podkarpaciu. My znamy swoje miejsce w szeregu (srodek tabeli max) Nasz młyn owszem mały a co prezentują wasze prostytutki nie wspominając o was. ps. gorzyce to wasza zgoda czy fc?

Stefan 2021-09-12 14:29:50

Ile kibiców Polonii na wyjeździe w Dębicy.

1908 2021-09-12 15:02:39

"iglopol" to Q a Q dymać trzeba!

@moniek 2021-09-12 15:05:46

Te ryzawy! Masz internet w swojej wichurze? To zajmij się plagiatami projektów mebli. Strugiem wystrugaj meble do ogrodu. Najlepiej siebie miej za wzór, krasnala idealny obraz. Pepiego za sitodruk, a bulgarskiego dzbana za konewkę. I na reprezentacji orient lachociągi wrwe

Obserwator 2021-09-12 15:59:40

Gotykowi się zdjęć zachciało u nas? Trzeba było wejść przez bramę cwaniaki.

~anonim 2021-09-12 16:15:14

Tydzień wcześniej weszli to mało nóg nie połamałeś tak sprierdalali

hubercik 2021-09-12 16:36:04

chlopaki, chcialem was znowu odwiedzic i poskakac przez ogrodzenie ale dalej mnie d****a boli wiec odpuscilem. Poza tym troszke czuje oddech niebieskich na plecach tak ze teraz siedze cichutko. serdeczne pozdrowienia od hubercika z pustkowa wsi:)

~anonim 2021-09-12 22:33:21

Niech żyje igloogówno!
Będzie co p*******lić

kibic 2021-09-13 20:52:07

ej dziewczyny z lasu, mam pytanie: mozna juz u was komentowac czy dalej boicie sie tego ? przeciez 2-6 to tylko porazka :D nie wiem dlaczego zablokowaliscie komentarze :) nikt wam zlego slowa nie napisze :D

~anonim 2021-09-14 13:44:50

Ile bysmy nie przegrali to i tak waszego meczu z Wielopolem nic nie przebije.Stracic awans w ostatnim meczu z ostatnia druzyna na rzecz lokalnego wroga to trzeba umiec.Chcecie porownywac wyniki to zapraszamy do 3 ligi i wtedy pogadamy.Bylo 5-2 ze Stalowa jest 2-6 z Podhalem i co tu duzo pisac...wtopa jak cholera i jedziemy dalej.Nie mamy takiej wspanialej mlodziezy jak wy to sie czasem zdarzy dostac w pale heh.