2021-09-01 22:37:00

Rezerwy Stali Mielec nadal liderem 4 ligi podkarpackiej! Pewne zwycięstwo z Arłamowem Ustrzyki Dolne

Ekipa rezerw Stali Mielec wciąż na prowadzeniu w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Sebastiana Bajorka nie mieli litości dla Arłamowa Ustrzyki Dolne, któremu wbili aż cztery gole.

Drugi zespół Stali Mielec na mecz z Arłamowem Ustrzyki Dolne przyjechał z jasnym celem i szybko rozpoczął jego rywalizację. Podopieczni Sebastiana Bajorka prowadzenie objęli w 6. minucie, a bramkę zdobył Kamil Duszkiewicz. Przyjezdni nie zamierzali jednak na tym poprzestawać i błyskawicznie rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa.

Lider 4 ligi podkarpackiej był tego dnia bardzo konkretny i w 16. minucie prowadził już 2-0, a tym razem do siatki trafił Łukasz Seweryn. Ekipa z Ustrzyk Dolnych nie tak sobie wyobrazała to spotkanie. Arłamów w kolejnych minutach próbował znaleźć sposób na zespół z Mielca, ale ten bardzo dobrze się bronił i skutecznie odpierał ataki miejscowych.

Na przerwę w lepszych humorach schodziła Stal. Szybko po zmianie stron, przyjezdni strzelili gola na 3-0, a z tego cieszył się Konrad Guca. Podopiecznym Piotra Ożóga nie można było jednak odmówić woli walki oraz zaangażowania, lecz to było za mało na dobrze dysponowany zespół z Mielca. Arłamów miał swoje okazje okazje, ale brakowało skuteczności.

Konkretniejsza w środę była Stal, która w 70. minucie wygrywała już 4-0, a na bramkę zdobył Arkadiusz Zięba. Beniaminek w kolejnych minutach spotkania próbował zdobyć honorowego gola, ale defensywa zespołu z Mielca stanęła na wysokości zadania i zachowała czyste konto, a po meczu dopisała cenne trzy "oczka" do dorobku punktowego.

0-1 Kamil Duszkiewicz (6)
0-2 Łukasz Seweryn (16)
0-3 Konrad Guca (49)
0-4 Arkadiusz Zięba (70)