2021-08-22 19:26:00

Tomasovia Tomaszów Lubelski rozbiła TEXOM Sokoła Sieniawa

Piłkarze TEXOM Sokoła Sieniawa skompromitowali się w meczu z beniaminkiem. Tomasovia Tomaszów Lubelski ekipie Łukasza Chmury wbiła aż cztery gole i przeskoczyła ją w ligowej tabeli.

Początek meczu nie wskazywał na to, że dojdzie do kompromitacji. Lepiej prezentował się TEXOM Sokół Sieniawa, który stworzył sobie kilka dogodnych okazji, ale jednak żadna nie znalazła drogi do bramki. Podopieczni Łukasza Chmury nie poddawali się, lecz szwankowała skuteczność. Niewykorzystane szansę się zemściły i w 32. minucie Arkadiusz Smoła dał prowadzenie Tomasovii Tomaszów Lubelski.

Beniaminek dostał wiatru w żagle po zdobytej bramce i szybko rozpoczął poszukiwania kolejnej. Tomasovia bardzo dobrze prezentowała się na murawie i w 39. minucie cieszyła się z drugiego gola. Sokół w tej sytuacji miał dużo pecha, bowiem Matthew Korziewicz wybił piłkę, a ta odbiła się od Wiktora Rękasa i następnie wpadła do siatki.

Podrażniony Sokół w końcówce pierwszej połowy próbował jeszcze złapać kontakt, jednak zespół z Tomaszowa Lubelskiego nie dał sobie wbić gola. Po zmianie stron lepiej prezentowali się podopieczni Łukasza Chmury, którzy częściej byli przy piłce, jednak nie przyniosło to bramek. Tomasovia natomiast spokojnie czekała na swoje szanse.

Beniaminek był bezlitostny dla ekipy z Sieniawy i w 60. minucie po raz trzeci cieszył się z gola, a jego autorem był Damian Szuta. Tomasovii cały czas jednak było mało i ta dwadzieścia minut później podwyższyła na 4-0, a na listę strzelców wpisał się Jakub Szuta. Sokół starał się jeszcze zdobyć honorową bramkę, jednak goście nie dali jej sobie wbić.

0-1 Arkadiusz Smoła (32)
0-2 Wiktor Rękas (39-samobójcza)
0-3 Damian Szuta (60)
0-4 Jakub Szuta (80)