2021-08-13 20:13:00

Szalony mecz w Kolbuszowej Dolnej! Wisłok Wiśniowa lepszy od Sokoła

Aż pięć goli zobaczyli kibice na meczu w Kolbuszowej Dolnej. Spotkanie Sokoła z Wisłokiem Wiśniowa było bardzo zacięte, a po końcowym gwizdku lepsze humory miała ekipa Andrzeja Szymańskiego.

Oba zespoły liczyły na zwycięstwo w pierwszym meczu 4 ligi podkarpackiej. Od początku spotkanie w Kolbuszowej Dolnej było bardzo zacięte, a oba zespoły miały swoje okazje. Konkretniejszy był jednak Wisłok Wiśniowa, który w 30. minucie objął prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Adrian Nowak. To widocznie podrażniło Sokoła, który ruszył do odrabiania strat.

Podopieczni Andrzeja Szymańskiego dobrze jednak prezentowali się w obronie i skutecznie odpierali ataki rywala. Gospodarze nie zatrzymywali się i cały czas szukali okazji do wyrównania. Sztuka ta udała się w 45. minucie, a do siatki trafił Kornel Kołacz. Sokół po zmianie stron poszedł za ciosem i szybko po przerwie było 2-1, a tym razem z gola cieszył się Paweł Dziedzic.

Wisłok nie zamierzał tak tego zostawiać i szybko przejął incjatywę. Zespół z Wiśniowej ruszył do ataku i po trzech minutach był remis, a bramkę zdobył Adrian Nowak. Zarówno jedni jak i drudzy w kolejnych minutach spotkania mieli swoje okazje, jednak konkretniejsza była ekipa z Wiśniowej, która w 84. minucie strzelił na 3-2, a komplet "oczek" zapewnił Mariusz Wiktor.

0-1 Adrian Nowak (30)
1-1 Kornel Kołacz (45)
2-1 Paweł Dziedzic (49)
2-2 Adrian Nowak (52)
2-3 Mariusz Wiktor (84)