https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2021-07-31 11:37:50

Mecz towarzyski z udziałem gwiazd. Zagrają Peszko, Wasilewski i Majewski [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Sławomir Peszko będzie jednym z zawodników, którzy zagrają w meczu pokazowym podczas turnieju Kartony Cup 2021 w Sokołowie Małopolskim.
Sławomir Peszko będzie jednym z zawodników, którzy zagrają w meczu pokazowym podczas turnieju Kartony Cup 2021 w Sokołowie Małopolskim.
Transmisja na żywo z meczu towarzystkiego z udziałem gwiazd przy okazji turnieju Kartony Cup 2021 w Sokołowie Małopolskim. Zagrają m.in. Sławomir Peszko, Marcin Wasilewski i Radosław Majewski. Początek w niedzielę 1 sierpnia o godz. 17.
 
Sławomir Peszko, Marcin Wasilewski i Radosław Majewski to trzy najgłośniejsze nazwiska uczestników niedzielnego meczu pokazowego w którym Artyści i sportowcy zmierzą się z Przyjaciółmi Akademii Futbolu TG Sokół Sokołów Małopolski. Transmisja na żywo z tego wydarzenia w niedzielę o godz. 17.
 
W niedzielę podczas turnieju odbędzie się również piknik urodzinowy akademii futbolu TG Sokół Sokołów Małopolski. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie wspomniany wyżej pokazowy mecz piłki nożnej w wykonaniu drużyn składających się z trenerów, działaczy oraz rodziców zawodników Szkółki piłkarskiej z Sokołowa kontra drużyny przyjaciół w której wystąpią między innymi byli reprezentanci Polski w piłce nożnej: Sławomir Peszko, Marcin Wasilewski, Radosław Majewski.
 
Transmisje na żywo z tego wydarzenie możecie oglądać na kanale YouTube podkarpacieLIVE klikając w player poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij