2021-07-30 20:50:00

Sparing: JKS Jarosław - Piast Tuczempy 5-0

Piłkarze JKS-u Jarosław nie mieli litości dla Piasta Tuczempy w meczu towarzyskim. Podopieczni Arkadiusza Barana rozbili popularne "Piastunki" aż 5-0.

JKS Jarosław w piątkowe popołudnie zmierzył się z Piastem Tuczempy w meczu towarzyskim. Od początku przeważała ekipa dowodzona przez Arkadiusza Barana, czego efektem był gol Kamila Bały w 8. minucie. Jarosławianie nie zamierzali się zatrzymywać i czym prędzej ruszyli do ataku, celem poszukiwania trafienia numer dwa.

"Niebiesko-czarni" nie zatrzymwali się, ale Piast także miał swoje okazje. Konkretniejszy był jednak JKS, który w 37. minucie podwyższył na 2-0, a na listę strzelców wpisał się Paweł Hass. Kolejne gole w tym meczu odnotowano po zmianie stron. Ekipa Marka Strawy nie tak to sobie wyobrażała, jednak w drugiej odsłonie zamierzała powalczyć o korzystny rezultat.

To się jednak nie udało, bowiem to JKS przeważał i w 53. minucie strzelił trzeciego gola, a piłkę w siatce umieścił Jakub Chrupcała. Zespół dowodzony przez Arkadiusza Barana szedł za ciosem, czego efektem były kolejne trafienia. Najpierw na 4-0 podwyższył Sebastian Pawlak, a wynik piątkowej potyczki ustalił Albert Krzyczkowski.

JKS Jarosław - Piast Tuczempy 5-0 (2-0)

1-0 Kamil Bała (8)
2-0 Paweł Hass (37)
3-0 Jakub Chrupcała (53)
4-0 Sebastian Pawlak (72)
5-0 Albert Krzyczkowski (84)