https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-07-21 22:06:00

Sparing: JKS Jarosław - Ekoball Stal Sanok 3-2

fot. archiwum
fot. archiwum
W środę sparowały także ekipy JKS-u Jarosław oraz Ekoball Stali Sanok. Kibice oglądający tą potyczkę nie mogli się nudzić, bowiem zobaczyli aż pięć goli.
 
JKS Jarosław oraz Ekoball Stal Sanok w środę zmierzyli się w meczu sparingowym. Nowych zawodników sprawdzali obaj trenerzy. Arkadiusz Baran przyglądał się dwóm testowanym, a Piotr Kot pięciu. Kibice zgromadzeni na tej potyczce nie mogli się nudzić, bowiem zobaczyli pięć goli. Lepiej prezentował się zespół z Jarosławia, ale Stal pokazała pazur.
 
"Czarno-niebiescy" dobrze operowali piłką i starali się przy niej utrzymywać. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie i ostatecznie zakończył się zwycięstwem JKS-u w stosunku 3-2. Gole dla ekipy z Jarosławia zdobywali Sebastian Pawlak, Aleks Kopcio oraz Jarosław Aksamit. Dla Stali zaś trafiali Sebastian Sobolak oraz zawodnik testowany.
 
JKS Jarosław - Ekoball Stal Sanok 3-2
 
Bramki: Sebastian Pawlak, Aleks Kopcio, Jarosław Aksamit - Zawodnik testowany, Sebastian Sobolak

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij