2021-07-21 20:28:00

sparing: KS Wiązownica - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-3

KS Wiązownica przegrała z Tomasovią Tomaszów Lubelski 1-3. Pierwszą bramkę dla ekipy spadkowicza zdobył nowy nabytek, Patryk Zieliński.

Tomasovia Tomaszów Lubelski już do przerwy prowadziła 2-0 z ekipą KS-u Wiązownica. Bramki dla gości zdobyli Patryk Dorosz oraz Damian Szuta. Po przerwie trzecią bramkę dla piłkarzy Tomasovii strzelił Patryk Słotwiński. Natomiast honorowe trafienie dla podopiecznych Marcina Laski zdobył Patryk Zieliński.

W ekipie KS-u Wiązownica testowanych było aż sześciu graczy. Między innymi Dawid Rusyn, który w poprzednim sezonie występował w Wisłoku Wiśniowa.

KS Wiązownica - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-3

0-1 Patryk Dorosz (23)
0-2 Damian Szuta (26)
0-3 Patryk Słotwiński (52)
1-3 Patryk Zieliński (55)

KS Wiązownica:
Cynar - Kasia, Staszczak, Gliniak, Testowany, Janiczak, Kmiotek, Michalik, Kloc, Rop, Zieliński oraz K.Telega, A.Telega i 6 zawodników testowanych