https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-07-21 17:25:00

Adam Majewski przed meczem PGE FKS Stali Mielec z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza: W naszym zespole nie doszło do wielu zmian

fot. Stal Mielec TV
fot. Stal Mielec TV
W piątek PGE FKS Stal Mielec zainuguruje sezon 2021/22 w PKO Ekstraklasie. "Biało-niebiescy" zagrają na wyjeździe z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Początek meczu o godz. 18. Zobaczcie co powiedział przed tym starciem Adam Majewski.
 
- Cieszymy się, że inaugurujemy kolejny sezon PKO Ekstraklasy. Przerwa między sezonami była krótka. Na szczęście w naszym zespole nie doszło do wielu zmian kadrowych. To są tak zwane derby, bo Nieciecza jest blisko. Czekamy na to spotkanie z niecierpliwością oraz ciekawością. Będziemy walczyć o trzy punkty - powiedział Adam Majewski na konferencji przed meczem z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.
 
- Każdy trener ma jakieś przemyślania oraz swoją koncepcję. Pewne sprawy zmodyfikowaliśmy, ale nie odwracamy wszystkiego do góry nogami. Czas będzie działał na naszą korzyść. Z każdym meczem nasza gra będzie wyglądała lepiej. Nie ukrywa, że tydzień czy dwa to nie wiele czasu. Wprowadziliśmy pewne modyfikacje i mam nadzieję, że przyniosą one w pierwszym meczu określony skutek - powiedział opiekun PGE FKS Stali Mielec.
 
- Wyszło jak wyszło. Trzeba pewne decyzje uszanować. Nie patrzymy wstecz tylko do przodu - odpowiedział na temat niespodziewanej zmiany na stanowisku trenera ekipy z Mielca.
 
- Poprzedni sezon pokazał, że zespoł jest zahartowany, bo utrzymał się w bardzo trudnych okolicznościach. O odporność psychiczną się nie obawiam. Będziemy dążyć do tego, żeby zmienić trochę proporcje. Chcemy, żeby Stal zaskoczyła jeśli chodzi o sty i sposób gry w ofensywie - zakończył Majewski.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Sral 2021-07-21 18:56:40 3 0

Ocenimy te decyzję już w piątek i oby było co pochwalić. Życzymy sobie walki o każdy centymetr boiska i oczywiście 3 punktów, bo to bardzo ważne z perspektywy dalszych występów.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij