https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-07-21 16:34:00

Giełda transferowa. Od PKO Ekstraklasy do Klasy O [LATO 2021]

fot. archiwum
fot. archiwum
Trwa letnie okienko transferowe. Kluby PKO Ekstraklasy, Fortuna 1 ligi, eWinner 2 ligi, 3 ligi gr. IV oraz 4 ligi podkarpackiej do 31 sierpnia mają możliwość ruchów transferowych. Sprawdźcie jakich roszad już dokonały oraz kogo mogą sprowadzić do swojego klubu. 
 
Legenda:
kolor zielony - transfery pewne do klubu
kolor czarny - pogłoski transferowe/testy
kolor czerwony - transfery pewne z klubu

Transfery drużyn: od Ekstraklasy do Klasy O

PKO Ekstraklasa

PGE FKS Stal Mielec

PrzychodząMarcin Budziński (Cracovia II Kraków), Eryk Galara (Stal Rzeszów)Adam Majewski (trener)Kamil Duszkiewicz (Sokół Kolbuszowa Dolna)Maksymilian Sitek (Podbeskidzie Bielsko-Biała)Mateusz Wyjadłowski (Puszcza Niepołomice)Wiktor Kłos (Stal Rzeszów)
OdchodząWojciech Błyszko (Jagiellonia Białystok), Damian Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec), Petteri Forsell (Piast Gliwice), Andreja Prokić (Stal Rzeszów)Szymon Stasik (Podbeskidzie Bielsko-Biała)Wojciech Lisowski (Widzew Łódź?), Robert Dadok (Górnik Zabrze)Martin Sus (1.FK Pribram)Jakub Wróbel (Apklan Resovia), Włodzimierz Gąsior (trener), Łukasz Zjawiński (?)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Przychodzą: Dmytro Czyhrynśkyj (AEK (Ateny), Adam Hlousek (1.FC Kaiserslautern)Bartłomiej Kukułowicz (Górnik Łęczna)Muris Mesanović (Denizlispor Kulubu), Filip Modelski (Podbeskidzie Bielsko-Biała)Michał Orzechowski (Wigry Suwałki)Daniel Pietraszkiewicz (Skra Częstochowa), Nemanja Tekijaski (FK Spartak (Subotica)Ernest Terpiłowski (Górnik Polkowice), Bruno Wacławek (Garbarnia Kraków),
 
OdchodząDawid Kalisz (?), Bartosz Snopczyński (Stal Rzeszów),

Fortuna 1 liga

Apklan Resovia

PrzychodząBranislav Pindroch (Raków Częstochowa)Damian Hilbrycht (GKS Bełchatów)Bojan Gvozdenović (NK BSK Bijelo Brdo)Aleksander Komor (GKS 1962 Jastrzębie Zdrój)Sebastian Strózik (Cracovia)Jakub Wróbel (Stal Mielec), Bartłomiej Eizenchart (Górnik Zabrze), Marek Mróz (GKS 1962 Jastrzębie),
OdchodząAdrian Dziubiński (Chełmianka Chełm)Kamil Radulj (Stal Stalowa Wola), Przemysław Zdybowicz (Wisła Kraków)Wojciech Daniel (?)Szymon Feret (?)Nemanja Markovic (?)Karol Dybowski (Chrobry Głogów)Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz)Mateusz Geniec (?)Michał Kuczałek (?), Cezary Demaniuk (Pogoń Siedlce), Jarosław Czernysz (?)Jakub Persak (Stal Stalowa Wola)Jakub Kałaska (WATKEM Korona Rzeszów)

2 liga

Garbarnia Kraków

PrzychodząKacper Ciuruś (Okocimski KS Brzesko), Michal Klec (Puszcza Niepołomice) , Jakub Kuczera (ROW 1964 Rybnik), Wiktor Szywacz (Wisła Kraków), Patryk Warczak (Wisła Kraków juniorzy), Bartłomiej Purcha (Texom Sokół Sieniawa), Wojciech Słomka (Skra Częstochowa), Mateusz Bartków (GKS Bełchatów), Kamil Bentkowski (KS Wiązownica), 
OdchodząJakub Górski (Korona Kielce), Jakub Kowalski (Podhale Nowy Targ), Marek Masiuda (?), Błażej Radwanek (Zagłębie Sosnowiec), Michał Rutkowski (GKS 1962 Jastrzębie), Bruno Wacławek (Bruk-Bet Termalica Nieciecza),

Hutnik Kraków

PrzychodząIgor Tarała (Głogovia Głogów Małopolski)Dominik Zawadzki (Jutrzenka Giebułtów)Daniel Hoyo-Kowalski (Wisła Kraków), Bartłomiej Frasik (Śląsk Wrocław), Michał Stasz (Karpaty Krosno),
OdchodząKamil Bełczowski (?), Filip Handzlik (?), Mateusz Ozimek (?), Jakub Czarniecki (?)Dawid Linca (Wieczysta Kraków)Adam Dul (?), Kacper Jodłowski (?)Sebastian Olszewski (Chojniczanka Chojnice)Dawid Smug (Wieczysta Kraków ?), Kamil Bełczowski (Wisła Sandomierz),

Motor Lublin

PrzychodząMaciej Firlej (Znicz Pruszków)Wojciech Błyszko (Stal Mielec)Adrian Dudziński (Unia Skierniewice), Tomasz Kołbon, Michał Fidziukiewicz (obaj Garbarnia Kraków), Kamil Rozmus (Górnik Łęczna), Vitinho (UD Vilafranquense), Bartosz Zbiciak (Lewart Lubartów), Damian Warchoł ( Legia II Warszawa), Bartosz Janiszek (Lewart Lubartów), Jakub Szuta (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Damian Sędzikowski (Escola Varsovia)Sebastian Rak (Elana Toruń), Adam Ryczkowski (Chojniczanka Chojnice)
OdchodząMichał Bogacz (?), Sławomir Duda (Stal Stalowa Wola)Rafał Grodzicki (?), Kamil Kumoch (?), Dawid Pakulski (Zagłębie Lubin), Szymon Rak (?), Marcin Michota (kontuzja)Sławomir Duda (?)Michał Król (Górnik Łęczna),

Stal Rzeszów

PrzychodząAndreja Prokić (PGE FKS Stal Mielec)Patryk Małecki (Zagłębie Sosnowiec), Krzysztof Danielewicz (Pogoń Siedlce), Łukasz Sekulski (ŁKS Łódź), Bartłomiej Poczobut (Widzew Łódź)Krystian Wrona, Daniel Pawłowski (obaj Wólczanka Wólka Pełkińska)Paweł Oleksy (Chrobry Głogów)Bartosz Snopczyński (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kacper Durda (Wólczanka Wólka Pełkińska),
OdchodząJarosław Fojut (koniec kariery)Grzegorz Goncerz (Kotwica Kołobrzeg)Krystian Pieczara (Polonia Warszawa), Oktawian Skrzecz (?)Wojciech Reiman (Stomil Olsztyn)Dominik Sadzawicki (?)Radosław Sylwestrzak (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)Wiktor Kłos (PGE FKS Stal Mielec)Robert Trznadel (?), Mariusz Slawek (?),
 

Wisła Puławy

PrzychodząCarlos Daniel (CD Mafra),
OdchodząTomasz Zając (?), Włodzimierz Puton (?), Rafał Kiczuk (?), Dariusz Brągiel (?),

3 liga gr. IV

Avia Świdnik

PrzychodząŁukasz Najda (Lewart Lubartów)Adrian Popiołek (Stal Kraśnik)Marcin Świech (Lewrt Lubartów)Sebastian Sprawka (Granit Bychawa)Maciej Góralski (Lewart Lubartów),
OdchodząDamian Szpak (?), Dawid Kuliga (Wisła Sandomierz)Bartosz Szelong (?), Michał Androsiuk (?), Piotr Darmochwał (?), Jakub Cielebąk (?),
 

Chełmianka Chełm

PrzychodząAdrian Dziubiński (Apklan Resovia)Piotr Piekarski (Pelikan Łowicz),
OdchodząHubert Kotowicz (?), Piotr Kożuchowski (?), Michał Maliszewski (?), Michał Wawryszczuk (?)Tomasz Brzyski (Lublinianka Lublin),
 

Cracovia II Kraków

Przychodzą:
Odchodzą

Czarni Połaniec

Przychodzą: Bartosz Siryk (JKS Jarosław), Piotr Kron (Stal Mielec), Tomasz Mucha (Puszcza Niepołomice), Michał Mazurek (Sokół Kolbuszowa Dolna),
OdchodząMaciej Witek (?), Paweł Meszek (?) Piotr Kamiński (?),

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

PrzychodząPrzemysław Cecherz (trener)Matheus Camargo (Bytovia Bytów)Radosław Sylwestrzak (Stal Rzeszów)Michał Gałecki (GKS Katowice), Rafał Adamek (Pogoń Siedlce)
OdchodząTadeusz Krawiec (trener - ?)Adam Nowak, Dariusz Partyka, Matthew Korziewicz, Maciej Kraśniewski, Przemysław Dwórzyński, Fuad BayramovKonrad ZaklikaJakub ChrzanowskiMichał PaluchPaweł KaczmarekKacper Ziółkowski (?),

ŁKS Probudex Łagów

Przychodzą: Marcin Robak (Widzew Łódź), Daniel Marczewski (Neptun Końskie)Mateusz Madej (TS 1946 Nida Pińczów)Artur Piróg (Korona Kielce), Damian Urban (Legia II Warszawa), Jakub Mamełka (Widzew Łódź), Dawid Więckowski (Korona II Kielce), Karol Wątroba i Łukasz Skrzypek (obaj Słomniczanka Słomniki), Maciej Urbański (Miedź II Legnica), Adrian Nowosadko (Radomiak Radom), Jakub Zima (?),
OdchodząAdam Mójta (?), Rui Costa (?), Jakub Borowiak (?), Rafał Szady (?), Michał Mydlarz (?), Filip Rogoziński (?), Patryk Baran (?),

Orlęta Radzyń Podlaski

PrzychodząPrzemysław Koszel (Hetman Zamość)Vahe Mnatsakanyan (Olimpia Grudziądz)Arkadiusz Korolczuk (Huragan Międzyrzec Podlaski)Dawid Rosiak (Hetman Zamość), Mateusz Tarnowski (Nadnarwianka Pułtusk),
OdchodząMichał Kobiałka (Pogoń Siedlce)Bartosz Idzikowski (Podlasie Biała Podlaska), Kacper Wiatrak (Radomiak Radom), Adrian Nowosadko (?),

Podhale Nowy Targ

PrzychodząSzymon Grabowski (trener), Patryk Kapuściński Texom Sokół Sieniawa)Arkadiusz Kasia (KS Wiązownica)Przemysław Lech (Bytovia Bytów), Adrian Szynka (Polonia Środa Wielkopolska), Jakub Kowalski (Garbarnia Kraków), Łukasz Furtak (Elana Toruń)Olaf Nowak (Chojniczanka Chojnice), Grzegorz Płatek (Olimpia Grudziądz), Tomasz Drozd (Watra Białka Tatrzańska), 
OdchodząMichał Grunt (?), Michał Dudek (Wierchy Rabka Zdrój)Szymon Jeziorski (?), Arkadiusz Lewiński (?), Dawid Dynarek (?), Kamil Palacz (?), Piotr Bryja (?), Bartosz Matoga (Wisłoka Dębica)Szymon Jeziorski (?), Maksymilian Tkocz (Odra Opole), Maciej Styrczula (Ruch Chorzów),

Podlasie Biała Podlaska

PrzychodząArkadiusz Kot (Az-Bud Komarówka Podlaska), Bartosz Idzikowski (Orlęta Radzyń Podlaski)Marcin Pigiel (Górnik Konin)
Odchodzą

Siarka Tarnobrzeg

Przychodzą: Kamil Halat (WATKEM Korona Rzeszów), Marcin Stefanik (Puszcza Niepołomice)Marcel Tyl (Wisła Sandomierz)Krzysztof Zawiślak (Wisła Sandomierz)Oleksandr Yatsenko (Lech II Poznań), Fabian Leonowicz, Adam Jaszczak, Daniel Czerwiński, Jakub Kozłowski
OdchodząArkadiusz Gajewski (?)Paweł Szołtys (?)Michał Bury (?)Oliwer Kowalik (?)Adam Głowa (?)Nikodem Paczocha (?), Maciej Kowal (Stal Mielec), Dawid Bałdyga (?)

Stal Stalowa Wola

PrzychodząRoland Thomas (trener)Łukasz Konefał (Wólczanka Wólka Pełkińska)Oskar Wojtysiak (Legia II Warszawa)Krystian Żelisko (Lewart Lubartów), Jakub Cukrowski (Korona II Kielce), Jakub Persak (Apklan Resovia), Kacper Pietrzyk (Pogoń Siedlce), Kamil Radulj (Apklan Resovia), Mateusz Jońca (Stomil Olsztyn), Michał Kielak (Broń Radom), Michał Góral (Zagłębie Sosnowiec), Mikołaj Smyłek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)Bartłomiej Olszewski (Pogoń Siedlce), Sławomir Duda (Motor Lublin),
OdchodząPiotr Mroziński (Puszcza Niepołomice), Aleksander Drobot (?), Bartosz Wiktoruk (?)Tomasz Płonka (Karpaty Krosno)Adam Waszkiewicz (Legionovia Legionowo)Bartosz Sobotka (?),

Texom Sokół Sieniawa

PrzychodząŁukasz Chmura (trener)Matthew Korziewicz (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Hubert Rączka (KS Zaczernie), Kacper Rączka (JKS Jarosław), Krystian Majka (Błękitni Ropczyce), Przemysław Zieliński (Strug Tyczyn), Wojciech Kos (Bruk-Bet Termalica Nieciecza juniorzy)Dominik Pasterczyk (Piast Gliwice juniorzy)Wiktor Rękas (Stal Gorzyce), Mateusz Gdowik (Błękitni Ropczyce),
OdchodząRyszard Kuźma (trener - ?)Patryk Kapuściński (Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Purcha (Garbarnia Kraków)Mateusz Zając (Unia Tarnów)Damian Jędryas (Karpaty Krosno)Paweł Hass (JKS Jarosław), Jarosław Lis (Partizan Bardejov), Daquan King (powrót do USA)Oskar Majda (?), Dominik Jakiel (?), Krzysztof Kasperkowicz (Arłamów Ustrzyki Dolne),

Tomasovia Tomaszów Lubelski

Przychodzą: Artur Lis (Huczwa Tyszowce),
OdchodząHubert Sałamacha (?), Jakub Szuta (Motor Lublin), Karol Karólak (?),

Unia Tarnów

Przychodzą: Paweł Nowak (Watra Białka Tatrzańska - trener)Marcin Sierczyński (GKS Bełchatów)Mateusz Zając (Texom Sokoł Sieniawa), Dawid Sojda (Wisłoka Dębica), Michał Czekaj (Radunia Stężyca), Adrian Kajpust (Wisła Sandomierz),
OdchodząDaniel Bartkowski (trener)Łukasz Bartkowski (Igloopol Dębica), Łukasz Popiela (koniec kariery)Handry Mobassa (?), Wojciech Krauze (?), Oskar Oszust (?), Thiago Lopes (?),

WATKEM Korona Rzeszów

PrzychodząSzymon Mazur (AP Ziomki Rzeszów)Nikodem Kot (AP Ziomki Rzeszów)Kacper Pieniążek (Wisła Sandomierz)Karol Nieckarz (Grunwald Budziwój), Jakub Kałaska, Jakub Droz, Karol Cholewa (wszyscy Apklan Resovia)Krystian Kawalec (Ruch Chorzów)
OdchodząJakub Konefał (koniec kariery)Bartłomiej Janik (Głogovia Głogów Małopolski)Rafał Zaborowski (?)Kamil Halat (Siarka Tarnobrzeg)Dawid Przybyło (Głogovia Głogów Małopolski)Damian Szary (?),

Wisła Sandomierz

PrzychodząJarosław Pacholarz (trener)Kamil Bełczowski (Hutnik Kraków), Szymon Rak (Motor Lublin), Dawid Kuliga (Avia Świdnik),
OdchodząRafał Wójcik (trener), Marcel Tyl (Siarka Tarnobrzeg), Mateusz Chmielowiec (Stal Mielec), Michał Szymczak (trener - Stal Gorzyce), Krzysztof Zawiślak (Siarka Tarnobrzeg)Kacper Pieniążek (WATKEM Korona Rzeszów),  Adrian Kajpust (Unia Tarnów), Marcin Sudy (Klimontowianka Klimontów), Jan Bieniek (?), Adam Antochów (?), Diel Spring (?), Bartosz Klockowski (?), Kacper Kopczak (?), Mateusz Stańczyk (?), Miłosz Matuszewski (?), Mateusz Kuśmierczyk (?), Jakub Knap (?), Fryderyk Stasiak (?),

Wisłoka Dębica

Przychodzą: Kamil Słoma (Polonia Warszawa), Bartosz Matoga (Podhale Nowy Targ), Kamil Matofij (Wisłoka Dębica), Jakub Smoleń (Górnik II Zabrze), Rafał Górecki (Garbarnia Kraków)
Aleksander Stachnik (Wisła Kraków juniorzy),
OdchodząDariusz Kamiński (GKS Jastrzębie), Sebastian Pawlak (JKS Jarosław), Bartłomiej Makowski (Sokół Kamień), Tomasz Libera (?), Dawid Sojda (Unia Tarnów)

Wólczanka Wólka Pełkińska

Przychodzą
Odchodzą: Łukasz Konefał (Stal Stalowa Wola)Eryk Galara (PGE FKS Stal Mielec), Adrian Soboń (PGE FKS Stal Mielec), Mateusz Gul (Karpaty Krosno)Krystian Wrona (Stal Rzeszów)Kamil Bała (JKS Jarosław), Kacper Durda (Stal Rzeszów), Kamil Matofij (Wisłoka Dębica)
 

4 liga podkarpacka

Arłamów Ustrzyki Dolne

Przychodzą: Sylwester Sikorski (Karpaty Krosno), Łukasz Lepucki (Czarni Jasło), Mikołaj Szczurek (Partyzant MAL-BUD1 Targowiska),
Odchodzą

Błękitni Ropczyce

Przychodzą:  
Odchodzą: Krystian Majka, Mateusz Gdowik (obaj Texom Sokół Sieniawa),

Ekoball Stal Sanok

Przychodzą:
OdchodząKamil Jakubowski (?), Krystian Kalemba (Puszcza Niepołomice), Mateusz Jagniszczak (Puszcza Niepołomice ), Damian Baran (?),

Głogovia Głogów Małopolski 

Przychodzą: Bartłomiej Janik (WATKEM Korona Rzeszów), Arkadiusz Gil (KS Wiązownica), Dawid Przybyło (WATKEM Korona Rzeszów),
OdchodząIgor Tarała (Hutnik Kraków)Dariusz Frankiewicz (Lechia Sędziszów Małopolski)Krzysztof Szymański (Sokół Kolbuszowa Dolna), Marcin Brogowski (?), Adrian Szyszka (?),

Igloopol Dębica

PrzychodząŁukasz Bartkowski (Unia Tarnów - trener), Adrian Brzostowski (Czarnovia Czarna), 
Odchodzą: Piotr Syguła (Legion Pilzno), Grzegorz Lorek (trener),

Izolator Boguchwała

Przychodzą
Odchodzą: Odos Edoswman (Puszcza Niepołomice), Michał Daniel (?), Marcin Dobrzański (?), Kacper Penar (?), Patryk Drzymała (?), Giorgio Lukanzu (?), Piotr Buda (?),

JKS Jarosław

Przychodzą: Kamil Bała (Wólczanka Wólka Pełkińska), Sebastian Pawlak (Wisłoka Dębica), Paweł Hass (Texom Sokół Sieniawa),
Odchodzą: Kacper Rączka (Texom Sokół Sieniawa), Bartosz Siryk (Czarni Połaniec)

Karpaty Krosno

PrzychodząTomasz Płonka (Stal Stalowa Wola), Mateusz Gul (Wólczanka Wólka Pełkińska)Damian Jędryas (Texom Sokół Sieniawa)
OdchodząSzymon Dziadosz (Puszcza Niepołomice), Pedro Banks (?), Edgar Silva Moiras (Stomil Olsztyn), Michał Stasz (Hutnik Kraków), Sylwester Sikorski (Arłamów Ustrzyki Dolne), 

KS Wiązownica

PrzychodząMarcin Laska (trener)Jakub Kloc (Piast Tuczempy)Patryk Zieliński (Wieczysta Kraków),
OdchodząMariusz Sawa (trener)Wojciech Trochim (Pogoń Siedlce), Patryk Róg (SPEC Stal Łańcut), Arkadiusz Kasia (Podhale Nowy Targ), Kamil Bentkowski (Garbarnia Kraków), Grzegorz Janiczak (?), Mateusz Lorenc (Sokół Łańcut), Arkadiusz Gil (Głogovia Głogów Małopolski), Michał Zając (JKS Jarosław?), Arkadiusz Słysz (?),

Legion Pilzno

PrzychodząPiotr Syguła (Igloopol Dębica), Jakub Szewczyk (Radomyślanka Radomyś),
OdchodząMateusz Kochan (?), Karol Kuczek (?),

MKS Kańczuga

Przychodzą: Szymon Feret (Apklan Resovia),
Odchodzą

Orzeł Przeworsk

PrzychodząAdrian Halwa (Hetman Laszki), Grzegorz Kubas (LKS Skołoszów), 
Odchodzą

Piast Tuczempy

Przychodzą
Odchodzą: Jakub Kloc (KS Wiązownica), Marcin Sobol (?), Arkadiusz Wielgosz (?), Kacper Benc (?),

Polonia Przemyśl

Przychodzą:
Odchodzą:

Stal II Mielec

Przychodzą:
Odchodzą

SPEC Stal Łańcut

PrzychodząPatryk Róg (KS Wiązownica)
Odchodzą

Sokół Kamień

Przychodzą: Bartłomiej Makowski (Wisłoka Dębica), Bartosz Wiktoruk, (Stal Stalowa Wola), Marcin Dudek (Izolator Boguchwała),
Odchodzą

Sokół Kolbuszowa Dolna

Przychodzą: Krzysztof Szymański (Głogovia Głogów Małopolski), Paweł Remut (Czarni Jasło), Paweł Dziedzic (Sokół Kamień), Szymon Urbaniak (Lechia Sędziszów Małopolski)
OdchodząKamil Duszkiewicz (Stal Mielec),

Wisłok Wiśniowa

Przychodzą
OdchodząŁukasz Stanek (Czarni Jasło),

Klasa O - Dębica, Jarosław, Krosno, Rzeszów, Stalowa Wola

Czarni Jasło

PrzychodząŁukasz Stanek (Wisłok Wiśniowa)Dariusz Bałut (Czarnovia Czarne)
Odchodzą: Łukasz Lepucki (Arłamów Ustrzyki Dolne), Paweł Remut (Sokół Kolbuszowa Dolna),

Lechia Sędziszów Małopolski

PrzychodząDariusz Frankiewicz (Głogovia Głogów Małopolski),
Odchodzą

Sokół Nisko

Przychodzą
Odchodzą

Cosmos Nowotaniec

Przychodzą:
Odchodzą: Hubert Pieszczoch (Puszcza Niepołomice), Benis Vaivada (Puszcza Niepołomice), Maksym Maslov (?),


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 10

Rozwiąż działanie =

Sokolek 2021-07-22 10:56:03 0 5

W Sokole Kamień testowani to:
Sudoł i Kida (Podlesianka Kamień), S. Gnatek (Unia N.S), Semen Surinovich (Orzel Wolka Niedzwiedzka), Krzysztof Weres(Wislok Czarna), Maciej Siudak, Filip Szifer (Stal StW)
Odchodzą :
Dziedzic(Sokol Kolbuszowa Dolna), Horajecki (Stal Gorzyce), Skuba (Rakszawa), Wozniak (PKS San StW), Kobylarz ( Sokół Nisko ),

krosno 2021-07-22 11:50:37 3 1

czemu ozpn krosno zawsze ostatni daje terminarze? wiadomo kiedy bedą ?

Anonim 2021-07-22 22:39:39 2 0

Bo to są alkoholiki i zawsze mają czas

Kowit 2021-07-23 13:16:37 3 0

Tomasz Siryk a Bartosz Siryk to w SMS Resovia!

Pati 2021-07-23 13:18:25 4 1

Ja też zmieniam klub !!!!

Pati 2021-07-23 13:18:25 4 1

Ja też zmieniam klub !!!!

Pati 2021-07-23 13:18:25 4 1

Ja też zmieniam klub !!!!

annkaj 2021-07-23 20:33:01 0 2

Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

~anonim 2021-07-24 11:59:30 1 1

Tragarz poszedł z Legionu do Wolanii Będzie grał w lepszej lidze

~anonim 2021-07-24 21:32:12 1 0

Andrij Nikanowycz.w MKS KAŃCZUGA

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij