https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-12 16:48:45

Zakłady bukmacherskie na niższe ligi piłkarskie – czy można na tym zyskać?

Sprawdź które legalne zakłady bukmacherskie online w Polsce wystawiają najlepsze kursy na niskie ligi. Gdzie obstawiać 2 ligę?

Czy obstawianie niższych lig piłkarskich może być zyskowne?

Zakłady bukmacherskie stały się stałym elementem życia kibiców wielu piłkarskich drużyn. Niektórzy kładą swoje pieniądze na stół, zamiast jedynie oglądać mecze swojej drużyny prze telewizorem czy kibicować na stadionie, jak to było możliwe jeszcze rok temu. Zakłady bukmacherskie, jeśli dokładnie śledzisz dane rozgrywki piłkarskie, mogą być naprawdę zyskowne. W tym artykule, postaramy się dla Ciebie odpowiedzieć na pytanie, czy obstawianie niższych lig piłkarskich może być zyskowne? Przeanalizujemy też legalne zakłady bukmacherskie online w Polsce i sprawdzimy, którzy bukmacherzy wystawiają najlepszą ofertę na 2 czy 3 ligę w Polsce.

Najlepsze drużyny na Podkarpaciu

Ranking najlepszy drużyn na Podkarpaciu otwiera oczywiście Stal Mielec, która w sezonie 2020 do 2021 rywalizowała w ramach piłkarskiej Ekstraklasy, czyli najwyższej klasy rozgrywek w Polsce. Stal nie miała zbyt łatwego sezonu. Był to dla nich debiut na poziomie Ekstraklasy a przeskok, pomiędzy pierwszą ligą okazał się dość znaczny. Stal Mielec uzyskała 2 więcej przegranych niż wygranych i do ostatniej kolejki nie była pewna utrzymania.

W 1 Lidze jedynym klubem z Podkarpacia była w sezonie 2020 do 2021 Resovia Rzeszów. O ile sekcja siatkarska Resovii odnosi niemałe sukcesy tak drużyna piłkarska radziła sobie bardzo średnio w rozgrywkach 1 Ligi, będąc bez szans na awans do Ekstraklasy. Rzeszowianie jak dotąd wygrali zaledwie 7 spotkań, 7 zremisowali i aż 15 przegrali. Z Fortuna 1 Ligi w sezonie 2020/21 spada tylko jeden klub i najprawdopodobniej będzie to GKS Bełchatów, nad którym Resovia ma aktualnie 8 punktów przewagi, natomiast tego sezonu nikt nie będzie wspominał tam zbyt dobrze.
 

Jak w praktyce wygląda obstawianie niższych lig piłkarskich?

Zakłady bukmacherskie, większość z nas kojarzy z obstawianiem meczów reprezentacji narodowej, Ligi Mistrzów, względnie PKO BP Ekstraklasy. Wielu ludziom nie przychodzi do głowy, że można obstawiać 2 czy 3 Ligę. To błąd, bowiem legalne zakłady bukmacherskie online w Polsce są dostępne nawet na regionalne ligi. Co trzeba zrobić, by je obstawiać?

Nasz ekspert, Irenka Zając, której inne artykuły możesz przeczytać tutaj radzi, by sporą wagę przyłożyć do wyboru bukmachera. Kluczem jest oczywiście dostępność zdarzeń, bo nie wszystkie firmy wystawiają ofertę na niższe ligi a także kursy. Kursy w zakładach bukmacherskich to niezwykle istotna sprawa, bo to one determinują naszą wygraną. Niestety wielu bukmacherów traktuje po macoszemu niższe klasy rozgrywkowe i wystawiają tam duże marże, co z kolei przekłada się na niższe kursy. W serwisie Mightytips.pl podpowiadamy, którzy bukmacherzy z licencją Ministerstwa Finansów posiadają w ofercie niższe ligi piłkarskie.

Jacy bukmacherzy mają dobrą ofertę na niższe ligi?

Wybierając legalne zakłady bukmacherskie online w Polsce, jesteśmy skazani na około 18 bukmacherów internetowych, bo tylu posiada oficjalną licencję. Nie wszystkie firmy posiadają dobry wybór zdarzeń do obstawiania z niższych lig piłkarskich. Bardzo często zdarza się też, że w ofercie bukmacherów są jedynie PKO BP Ekstraklasa i Fortuna 1 Liga. Następujące firmy mają szerszą ofertę:
 
  1. W LV Bet obstawisz nie tylko 1, ale i 2 Ligę,
  2. W STS dostępna jest druga liga, trzecia liga a także niektóre mecze z 4 ligi oraz rozgrywki kobiet,
  3. W bukmacherze Fortuna znajdziesz wszystkie polskie ligi, aż do trzeciej.

W polskich firmach najlepszą ofertę wydaje się mieć bukmacher STS. To tutaj znajdziesz nawet niektóre mecze z 4 ligi oraz rozgrywki kobiet, które są bardzo niszowe. Również Fortuna posiada w ofercie mecze trzeciej ligi.

Zalety obstawiania niższych lig piłkarskich

Pora teraz wymienić najważniejsze zalety obstawiania niższych lig piłkarskich. Najważniejszą z nich jest mała popularność, informacje tutaj nie są tak łatwo dostępne, jak w przypadku ogólnopolskich rozgrywek. Tam, każda nawet najmniejsza rzecz jest już uwzględniona w kursie. Tutaj, kursy mogą mieć sporo wyższą wartość i często są niedoszacowane. Będąc kibicem jednej z takich drużyn i regularnie śledząc mniej popularne rozgrywki jesteś w uprzywilejowanej pozycji. Możesz wykorzystać swoją wiedzę do postawienia świetnych zakładów.

Obstawiając takie spotkania można się także świetnie bawić. Nie tylko kibicujesz swojej ulubionej drużynie, ale też odczuwasz ogromną satysfakcję z jej zwycięstw, bo gdy ona wygrywa, Ty również zarabiasz pieniądze.
 

Wady obstawiania niższych lig piłkarskich

Wybierając legalne zakłady bukmacherskie online w Polsce, jesteśmy skazani na polskich bukmacherów. Obstawiając niższe ligi piłkarskie główną wadę stanowi przede wszystkim niska dostępność tych zdarzeń. To zadziwiające, że polscy bukmacherzy mają tak słabą ofertę na niskie ligi w Polsce. W zasadzie tylko STS umożliwia nam obstawianie meczów 4 Ligi. Spora większość firmą ma w ofercie jedynie PKO BP Ekstraklasę i Fortuna 1 Ligę. Uważamy to za nieporozumienie.

Doskwierać mogą też Ci niskie limity, niestety bukmacherzy nie dadzą obstawić dużych kwot na mało popularne ligi. Np. Fortuna umożliwia postawienie jedynie 1000 zł na mecz w 3 lidze i ani grosza więcej. Wadą jest także korupcja, która wciąż obecna jest na niższych poziomach. Czasem przekupiony może być sędzia a czasem druga drużyna może podłożyć się za pieniądze. W półamatorskich rozgrywkach takie sytuacje wciąż się zdarzają.

Podsumowanie

Obstawianie niższych lig może być prawdziwą żyłą złota, jeśli dobrze orientujesz się w temacie. Legalne zakłady bukmacherskie online w Polsce oferują ciekawe możliwości zarobku a niektórzy bukmacherzy mają w ofercie nawet 4 Ligę.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij