2021-05-06 22:53:00

Ekoball Stal Sanok pewnie pokonała Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska

Ekoball Stal Sanok pewnie pokonała Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska (fot. Radosław Kuśmierz)
Ekoball Stal Sanok w środę na Wierchach grała z Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska, a to oznaczało powrót na nie Mateusza Ostrowskiego. Ten do udany nie należał, bowiem gospodarze pewnie wygrali.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla Ekoballu Stali Sanok, która już w 2. minucie objęła prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Sebastian Sobolak. To dodało ekipie Piotra Kota skrzydeł i gospodarze szybko rozpoczęli poszukiwania kolejnych bramek. W pierwszej odsłonie bramkarza Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska pokonać mógł Patryk Kozak, ale uderzył nad poprzeczką.

Podopieczni Mateusza Ostrowskiego w końcówce pierwszej połowy mogli doprowadzić do wyrównania, ale chybił Valerij Nikitchuk. Po zmianie stron, od mocnego uderzenia rozpoczął zespół z Sanoka, który szybko strzelił dwa gole. Najpierw w 52. minucie na 2-0 trafił Krystian Kalemba, a 120 sekund później poprawił Kamil Adamiak.

Partyzant był załamany, a Stal się rozkręcała. Miejscowi w 62. minucie wygrywali już 4-0, a gola zdobył Kalemba. Zespół z Targowisk cały czas próbował zmniejszych straty do wyżej notowanego rywala. "Zielono-czerwoni" na cztery minuty przed końcem regulamiowgo czasu gry, zdobyli honorową bramkę, a jej autorem był Kamil Chmielowski.

1-0 Sebastian Sobolak (2)
2-0 Krystian Kalemba (52)
3-0 Kamil Adamiak (54)
4-0 Krystian Kalemba (62)
4-1 Kamil Chmielowski (86)

Ekoball Stal Sanok: Krzanowski (81. Jagniszczak) – Kaczmarski, Karol Adamiak, Lorenc (81. Piotrowski), S. Słysz – Kalemba (67. Pielech), Niemczyk (77. Ząbkiewicz), Tabisz, Jaklik, Kamil Adamiak (67. K. Słysz) – Sobolak

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Kozak – Pelczar, Śliwiński, Chmielowski, Suszko – Penar, Kozubal (77. Kamola), Głód (45. Stodolak), Szubrycht (62. Moskalets), Szczurek – Nikitchuk (62. Prykhodko).

Żółte kartki: Pelczar, Prokhodko