2021-05-01 14:58:00

KS Wiązownica dostał lekcję futbolu od Orląt Radzyń Podlaski

KS Wiązownica wysoko przegrał na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski (fot. KS Wiązownica)
Piłkarze KS-u Wiązownica z Radzynia Podlaskiego wrócą w okropnych humorach. Podopieczni Jacka Piszczka wysoko przerali z miejscowymi Orlętami.
KS Wiązownica po ostatniej derbowej porażce z TEXOM Sokołem Sieniawa, chciał się przełamać i z Radzynia Podlaskiego przywieźć komplet punktów. Miejscowe Orlęta tego nie zamierzały natomiast oddawać, wobec czego zapowiadało się bardzo ciekawe spotkanie. To lepiej rozpoczęło się dla podopiecznych Mikołaja Raczyńskiego, którzy prowadzenie objęli w 10. minucie, za sprawą Arkadiusza Maja.

Podopieczni Jacka Piszczka nie tak sobie wyobrażali początek sobotniej potyczki i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. "Biało-zieloni" byli jednak bezlitośni i niespełna kwadrans później, podwyższyli na 2-0, a bramkę ponownie zdobył Maj. Zespół z Wiązownicy starał się złapać konktakt do przerwy, jednak wynik nie uległ już zmianie.

Po przerwie odnotowano jeszcze dwa trafienia i oba były autostwa graczy Orląt. W 57. minucie drużyna z Radzynia Podlaskiego zdobyła gola na 3-0, a jego autorem zrów był Maj, który tym samym skompletował hat-tricka. Ostatnie słowo w sobotę należało jednak do Piotra Kuźmy, który ustalił rezultat na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gru.

1-0 Arkadiusz Maj (10)
2-0 Arkadiusz Maj (23)
3-0 Arkadiusz Maj (57)
4-0 Piotr Kuźma (83)