https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-27 15:57:00

Timo Tammemaa zostaje w Asseco Resovii. Podpisał dwuletnią umowę

Timo Tammemaa zostaje w Asseco Resovii na kolejne dwa sezony. (fot. P.Cibowicz)
Timo Tammemaa zostaje w Asseco Resovii na kolejne dwa sezony. (fot. P.Cibowicz)
Asseco Resovia ogłosiła przedłużenie kontraktu już z trzecim zawodnikiem. Tym razem "Pasiaki" podpisały nową umowę z Timo Tammemaa.
 
Timo Tammemaa zostaje w Asseco Resovii. Estoński środkowy podpisał z "Pasiakami" nową umowę, które wiąże go z klubem z Rzeszowa do końca sezonu 2022/23.
 
- Timo, w swoim pierwszym sezonie w Polsce, zdobył 189 punktów, z czego 19 bezpośrednio z zagrywki oraz 47 blokiem (9 pozycja w rankingu blokujących PlusLigi). Odebrał również jedną statuetkę MVP - czytamy na oficjalnej stronie Asseco Resovii.
 
- Siatkarz ma na swoim koncie sporo sukcesów klubowych oraz reprezentacyjnych. To wielokrotny mistrz i zdobywca Pucharu Estonii z Selverem Talin, mistrz Belgii z Noliko Maaseik czy wicemistrz Francji z Spacer’s de Toulouse. Wraz z kadrą Estonii dwukrotnie wygrywał Ligę Europejską w sezonach 2016 i 2018. Występował też w mistrzostwach Europy w 2015, 2017 i 2019 roku.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij