https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-11 16:44:00

Tylko remis Ekoball Stali Sanok w meczu z Lechią Sędziszów Małopolski

Lechia Sędziszów Małopolski uratowała punkt w starciu z Ekoball Stalą Sanok. (fot. Lechia Sędziszów Małopolski)
Lechia Sędziszów Małopolski uratowała punkt w starciu z Ekoball Stalą Sanok. (fot. Lechia Sędziszów Małopolski)
Ekoball Stal Sanok miała dużą przewagę, ale nie potrafiła zdobyć bramki w meczu z Lechią Sędziszów Małopolski. Podopieczni Piotra Kota nie potrafili nawet wykorzystać rzutu karnego.
 
Ekoball Stal Sanok od początku meczu dominowała. Po dwudziestu minutach gry goście mieli szansę na objęcie prowadzenia, bowiem arbiter główny podyktował dla nich rzut karny. Jednak Sebastian Sobolak uderzył zbyt słabo i uderzenie to z łatwością obronił Łukasz Ćwiczak
 
W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie. Piłkarze Lechii Sędziszów Małopolski ograniczali się do obrony i kontrataków. W końcówce meczu Szymon Urbaniak uderzył z przed pola karnego, ale nie zdołał pokonać golkipera gości. Tym samym w inauguracyjnym meczu Lechia podzieliła się punktami z Lechią Sędziszów.
 
Lechia Sędziszów Małopolski:
Ł. Ćwiczak - Reichel, Godek, Makuch, J. Posłuszny - P. Branas (55. Tęczar), Osztreicher (55. Róg), Lesiński, Potwora (80. Dziura) - O. Ćwiczak (70. Salamon), B. Posłuszny
 
Ekoball Stal Sanok:
Krzanowski - Baran, Jaklik, Lorenc, Kaczmarski - Ząbkiewicz (80. Pielech), Tabisz, Słysz, Kalemba, Niemczyk – Sobolak (60. Kamil Adamiak)

Wyniki meczów 23. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej (gr. mistrzowska):

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej (gr. spadkowa):

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

w Sędzi szo wie 2021-04-12 09:50:08 0 0

Mizerny Bal graczy Ekobal

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij