https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-09 08:21:54

Inauguracja 2 ligi żużlowej ponownie opóźniona!

7R Stolaro Stal Rzeszów rozgrywki zainauguruje dopiero 3 maja. (fot. Jakub Malec)
7R Stolaro Stal Rzeszów rozgrywki zainauguruje dopiero 3 maja. (fot. Jakub Malec)
Rozgrywki 2 ligi żużlowej wystartują dopiero 3 maja. To już drugie przesunięcie inauguracji rozgrywek.
 
Ekipa 7R Stolaro Stali Rzeszów poczeka na inaugurację sezonu do 3 maja, bowiem po raz drugi opóźniono start rozgrywek. Tym razem z powodu obostrzeń w Niemczech oraz na Łotwie.
 
- Powodem jest przesuniecie w czasie obostrzeń w innych krajach związanych z drugą ligą - powiedział Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ.
 
Rozgrywki 2 ligi żużlowej miały pierwotnie ruszyć tak jak PGE Ekstraliga oraz eWinner 1 liga. Jednak zdecydowano się opóźnić te rozgrywki o dwa tygodnie. Teraz zapadła decyzja, że liga ruszy dopiero na początku maja, ale jest to już ostateczny termin. 
 
- Chciałbym jednak wyraźnie podkreślić, że jest to już ostanie przesuniecie rozgrywek.  Cztery przełożone kolejki zostaną rozegrane już w maju. Zaległe mecze będą odbywać się w poszczególne dni tygodnia - podsumowuje wiceprzewodniczący GKSŻ dla portalu polskizuzel.pl

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij