https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-08 14:50:00

Podsumowanie transferów w 4 lidze podkarpackiej [ZIMA 2020/21]

Kto awansuje do 3 ligi oraz kto spadnie do
Kto awansuje do 3 ligi oraz kto spadnie do
W końcu rusza 4 liga podkarpacka. Już w najbliższy weekend do gry wrócą ekipy z tego poziomu rozgrywkowego. W przerwie zimowej doszło do kilka transferów. Oto podsumowanie wszystkich wszystkich transakcji.
 
4 liga podkarpacka w rundzie wiosennej została podzielona na grupę mistrzowską, która będzie walczyć o awans do 3 ligi gr. IV oraz na grupę spadkową. Osiem ekip zagra o promocję do wyższej ligi, a pozostałe będą się biły o pozostanie na piątym poziomie rozgrywkowym. Zobaczcie jakich transferów dokonały drużyny z obu grup.

Wszystkie transfery drużyn z 4 ligi 

4 liga podkarpacka - grupa mistrzowska

Głogovia Głogów Małopolski

PrzychodząBartłomiej Buczek (WATKEM Korona Rzeszów), Rafał Leja (Iskra Zgłobień), Mateusz Załucki (Stal II Mielec), Aleksy Skoczylas (Resovia II), Gracjan Kloc (Texom Sokół Sieniawa)
OdchodząArnold Dudek (Klimontowianka Klimontów), Eryk Sarzyński (Unia Nowa Sarzyna), Kamil Halat (powrót z wypożyczenia do Siarki Tarnobrzeg), Maciej Hajkowicz, Piotr Codello (obaj Wisłok Czarna), Wiesław Kozubek (Stal SPEC Łańcut), Jakub Delekta (Błękitni Ropczyce)
Tomasz Reichel (Lechia Sędziszów Małopolski)

Igloopol Dębica

PrzychodząDawid Rokita (Radomyślanka Radomyśl Wielki), Bartosz Ochab (Sokół Sieniawa),
OdchodząPrzemysław Nalepka (Izolator Boguchwała)Mateusz Stańczyk (Wisła Sandomierz), Aleksander Drobot (Stal Stalowa Wola), Damian Socha (Czarnovia Czarna)

Izolator Boguchwała

PrzychodząPrzemysław Nalepka (Igloopol Dębica), Patryk Drzymała (Sokół Nisko), Radosław Bąk (Raków Częstochowa), Georgelas Lukanzu (Escola Varsovia), Mikołaj Kula (Stal Rzeszów), Mateusz Kasprzyk (Bocheński KS)
OdchodząMichał Szularz (Piast Tuczempy)Simon Mazur (powrót do Stali Rzeszów)Patryk Wiącek (Jedność Niechobrz)

JKS Jarosław

PrzychodząOliwier Pilch (Stal Stalowa Wola), Jakub Kurek (Błękitni Ropczyce), Michał Gida, Radosław Roga (SMS Jarosław)
OdchodząBartłomiej Raba (Obra Kościan)Jakub Borowski (Szczakowianka Jaworzno)Paweł Oziębło (Texom Sokół Sieniawa), Marek Soczek (koniec kariery)

Karpaty Krosno

PrzychodząEdgar Silva Moreira (Nybergsund IL Trysi), Pedro Banks (Cosmos Nowotaniec), Tomasz Bober (Raków Częstochowa)Grzegorz Gawle (VfL Biedenkopf), Piotr Hajduk (wznowienie kariery)
OdchodząFabio Ramiro Co (?), Samuel Asante (?)Robert Kozubal, Rafał Głód (obaj Partyzant MAL-BUD1 Targowiska), Karol Czelny (Wisła Puławy)

Piast Tuczempy

PrzychodząMichał Szularz (Izolator Boguchwała), Jan Pelc (Wisłoka Dębica), Jacek Broda (Polonia Przemyś)
OdchodząDamian Barszczak (Orzeł Przeworsk), Rafał Noga (Granica Stubno),

WATKEM Korona Rzeszów

PrzychodząMateusz Kantor (Apklan Resovia), Grzegorz Opaliński (trener - Siarka Tarnobrzeg), Rafał Bober, Patryk Tłuczek (obaj Strumyk Malawa), Kamil Halat (Siarka Tarnobrzeg), Adam Polit (Wisła Sandomierz), Łukasz Dudzik (Wierchy Rabka Zdrój), Damian Szary (Apklan Resovia)
OdchodząPaweł Dziedzic (Sokół Kamień), Mateusz Wawrylak (Alit Ożarów), Bartosz Walków (Pogoń Leżajsk), Bartłomiej Buczek (Głogovia Głogów Małopolski), Sergiej Siwyj, Michał Puzon (kontuzje)

Wisłok Wiśniowa

PrzychodząAndrzej Szymański (trener), Jakub Szafar (KS Wiązownica), Dawid Kaszuba (Sokół Kolbuszowa Dolna), David Arutiunian (FK Sobrance-Sobranecko) 
OdchodząKrzysztof Korab (trener - Stal SPEC Łańcut), Patryk Kozak (Partyzant MAL-BUD1 Targowiska), Radosław Stanisz, Piotr Bujak (nie wznowili treningów), Sebastian Szypuła, Patryk Walczak (obaj Albatros Szufnarowa), Patryk Peret (szuka klubu), Kacper Boruta (Czarnovia Czarne)
 

4 liga podkarpacka - grupa spadkowa

Błękitni Ropczyce

PrzychodząKamil Dybski (Wisłoka Dębica)Jakub Delekta (Głogovia Głogów Małopolski)
OdchodząDamian Albrycht (Sokół Kolbuszowa Dolna), Mikołaj Sypek (?), Mateusz Gawron (?), Łukasz Kosiba (?), Jakub Kurek (JKS Jarosław), Patryk Gruszka (?), Bartłomiej Zapał (Olchovia Olchowa)

Czarni Jasło

PrzychodząPaweł Remut (Wisłoka Dębica)Patryk Fryc, Dawid Florian (obaj Kotwica Korczyna)Marcin Krajewski (Liwocz Brzyska), Łukasz Kuryj (LKS Skołoszyn)
OdchodząPavlo Kulish (skrócenie wypożyczenia), Emihrad Mchedlidze (rozwiązanie umowy), Jakub Frączek (?), Kamil Wietecha (?), Wojciech Munia (Polonia Kopytowa)

Ekoball Stal Sanok

Przychodzą: -
OdchodząDawid Posadzki (wyjazd na studia), Wojciech Władyka (kontuzja), Sebastian Staszkiewicz (?)

Lechia Sędziszów Małopolski

Przychodzą: Tomasz Reichel (Głogovia Głogów Małopolski), Paweł Godek (Inter Gnojnica), Jakub Tęczar (Victoria Czermin)
Odchodzą: Patryk Łagowski (wyjazd za granicę)

Legion Pilzno

PrzychodząSeweryn Kędzior, Miłosz Chmura (obaj Kotwica Korczyna), Hubert Nalepka (LKS Głowaczowa), Karol Kuczek (Bruk-Bet Termalica Nieciecza),
OdchodząDamian Wolański (Metal Tarnów), Dariusz Bieszczad (LKS Nagoszyn), Michał Sikora (Kolorado Wola Chorzelowska), Dominik Słota (GKS Gromnik)

Orzeł Przeworsk

PrzychodząDamian Barszczak (Piast Tuczempy)Mateusz Kocur (Wólczanka Wólka Pełkińska), Michał Kucab (Stal Rzeszów), Adrian Przewrocki (MKS Kańczuga), Stanisław Kruk (LKS Brzyska Wola)
Odchodzą: Patryk Andreasik (Sanoczanka Święte), Andrzej Mikus (MKS Radymno), Sebastian Pikuła (Kaszowianka Kaszów), Maciej Słoma (?), Radosław Sykała (?)

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

Przychodzą: Mateusz Ostrowski (trener)Robert Kozubal (Karpaty Krosno), Rafał Głód (Karpaty Krosno), Andrii Prykhodko (Bohun Brody), Patryk Kozak (Wisłok Wiśniowa), 
OdchodząLuke Coleman (?), Oliver William Morris (?), Damian Szczur (Polonia Kopytowa), Jakub Musiał (Zorza Łęki Dukielskie), Mykhailo Kavatsiuk (?), Arkadiusz Sypień (kontuzja)

Polonia Przemyśl

Przychodzą: Krzysztof Wojtanek (SV Fortuna Trebendorf)
Odchodzą: Paweł Dzidek (Motor Grochowce), Jacek Broda (Piast Tuczempy)

Resovia II Rzeszów

PrzychodząAdrian Dziubiński, Wojciech Daniel (obaj Apklan Resovia)
Odchodzą: -

Stal II Mielec

PrzychodząWojciech Błyszko, Martin Sus (obaj PGE FKS Stal Mielec),
OdchodząMateusz Chmielowiec (Wisła Sandomierz), Mateusz Załucki (Głogovia Głogów Małopolski), Jan Kozłowski (Wisłoka Dębica), Adrian Skrzyniak (Wólczanka Wólka Pełkińska),

Stal II Stalowa Wola

PrzychodząHarrison Perea Espana (Cosmos Nowotaniec),
OdchodząKacper Piotrowski (Polonia Piotrków Trybunalski),

Sokół Kolbuszowa Dolna

Przychodzą: Damian Albrycht (Błękitni Ropczyce), Jakub Sroka (KS Zaczernie), Kamil Miśko (Sokół Nisko), Kamil Duszkiewicz (Stal II Mielec)
OdchodząDawid Kaszuba (Wisłok Wiśniowa), Bartosz Karkut (studia), Robert Micek (KS Stobierna), Kamil Adrianowicz (rezerwy), Mikołaj Płudowski (Radomyślanka Radomyśl)

Sokół Nisko

Przychodzą: Stanisław Wierzgacz (Wisła Sandomierz), Karol Dziopak (Sokół Kamień), Bartłomiej Idec, Michał Nawrocki (obaj KS Żupawa), Mariusz Stelmach (Stal Gorzyce), Piotr Kloc (Sokół Sokolniki)
Odchodzą: Patryk Drzymała (Izolator Boguchwała), Mateusz Rutyna (Słowianin Grębów), Szymon Łyko (studia), Wojciech Tyczyński (Retman Ulanów), Wojciech Tyczyński (Retman Ulanów), Patryk Buda (Victoria Czermin)

Start Pruchnik

PrzychodząKacper Trelka (Łęk Ostrów)Adam Mucha (Sanoczanka Święte), Radosław Stecko (Zorza Zarzecze),
OdchodząSylwester Mazurkiewicz (Biało-Czerwoni Kaszyce), Kacper Benc (Piast Tuczempy), Jakub Barszczak (Zorza Zarzecze)


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Asd 2021-04-08 15:36:49 12 0

Podsumowanie, a sporo danych nierzetelnych i sporo braków.

Asd 2021-04-08 15:36:49 12 0

Podsumowanie, a sporo danych nierzetelnych i sporo braków.

~anonim 2021-04-08 22:56:14 3 8

Jak odpali krosno to zrobią różnicę w lidze, transfery solidnych grajków mogą przychylić szalę na 3 ligę ?

~anonim 2021-04-09 12:39:57 3 2

W legionie jeszcze 2 nowych z rezerw Stali

Jan 2021-04-10 11:36:19 0 0

Cygany z krosna zawsze sie w ciapatych kochały. Zasrańce.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij