https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-11 17:25:00

Robert Kozubal ponownie zagra w Partyzancie MAL-BUD1 Targowiska!

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska wypożyczył Roberta Kozubala z Karpat Krosno (fot. Konrad Kwolek)
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska wypożyczył Roberta Kozubala z Karpat Krosno (fot. Konrad Kwolek)
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska potwierdził kolejne zimowe wzmocnienie. Ekipę "zielono-czerwonych" wzmocnił Robert Kozubal, który został wypożyczony z Karpat Krosno.
 
Robert Kozubal został nowym zawodnikiem czwartoligowego Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska, do którego został wypożyczony na najbliższe pół roku. Napastnik ostatnio występował w Karpatach Krosno. Jesienią rozegrał 18 spotkań w 4 lidze podkarpackiej. 27-latek to wychowanek ekipy z Miasta Szkła, a ponadto był także związany z Ruchem Chorzów oraz Naftą Jedlicze.
 
Piłkarz przy Legionów 6 występował przez ostatnie pół roku. Do Karpat trafił właśnie z Partyzanta, gdzie ostatnio grał przez 5,5 roku. Jak czytamy na oficjalnym fanpage'u ekipy z Targowisk, teraz wraz z Valeriy Nikitchukiem ma stworzyć zgrany duet napastników, który będzie postrachem dla formacji defensywnych przeciwnych drużyn.
 

Robert Kozubal ponownie w Partyzancie Mamy przyjemność zakomunikować, że po pół roku przerwy Robert Kozubal...

Opublikowany przez Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska Czwartek, 11 marca 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij