https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-06 15:55:44

Siarka Tarnobrzeg pokonała Lewart Lubartów grając w dziesiątkę

Siarka Tarnobrzeg na żółto-czarno (fot. Radosław Kuśmierz / archiwum)
Siarka Tarnobrzeg na żółto-czarno (fot. Radosław Kuśmierz / archiwum)
Siarka Tarnobrzeg, pomimo gry w bardzo młodym składzie i czerwonej kartce zdołała zwyciężyć w ligowym starciu z Lewartem Lubartów.
 
Podopieczni Sławomira Majaka przystępowali do tego spotkania w bardzo odmłodzonym składzie. W podstawowej jedenastce znalazło się aż ośmiu młodzieżowców, a średnia wieku "Siarkowców" liczyła niewiele ponad 20 lat.
 
Pomimo tego zespół z Tarnobrzeg zagrał odważnie i stanął na wysokości zadania. Choć łatwo nie było, bo przez 2/3 spotkania podkarpacki zespół musiał grać w osłabieniu. Wszystko dlatego, że w 30. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką, ukarany został Dawid Orzechowski.
 
Decydujący moment w tym meczu miał miejsce w 55. minucie. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się Kacper Józefiak. 20-letni rosły obrońca pokonał bramkarza gości dając prowadzenie Siarce Tarnobrzeg.
 
Jak się później okazało był to gol na wagę trzech punktów. Młodziutki tarnobrzeski zespół grający przez większość spotkania w osłabieniu poradził sobie z Lewartem i sięgnął po komplet punktów, co z pewnością może napawać optymizmem.
 
1-0 Kacper Józefiak (55)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij