https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-05 22:19:00

Dwóch kolejnych uczniów SMS-u Mielec zasiliło szeregi drużyn z PKO Ekstraklasy!

Dwóch wychowanków Niepublicznych Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu zasiliło zespoły z PKO Ekstraklasy. Alex Cetnar dołączył do Legii Warszawa. Natomiast Przemysław Maj podpisał umowę z PGE FKS Stalą Mielec.
 
Alex Cetnar oraz Przemysław Maj będą grać w drużynach z PKO Ekstraklasy. Pierwszy został zawodnikiem Legii Warszawa, a drugi PGE FKS Stali Mielec. Obaj są wychowankami Niepublicznych Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu. Są to kolejni zawodnicy z tej szkoły, który trafili do zespołów z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.
 
Przemek Maj uczęszczał do SMS Mielec w latach 2014-2019. Uczył się rzemiosła piłkarskiego od trenerów Macieja Karasińskiego, Igora Wójtowicza, Bartka Dydy oraz Witolda Karasia. Ten ofensywny pomocnik zdobył w barwach naszej szkoły Mistrzostwo Podkarpacia trampkarza starszego 2017 oraz grał w Centralnej Lidze Juniorów U-15.
 
 
- Serdecznie gratulujemy naszemu wychowankowi Przemysławowi Majowi podpisania pierwszego w życiu profesjonalnego kontraktu piłkarskiego. Przemkowi życzymy kolejnych sukcesów na piłkarskiej drodze. Czekamy na jego pierwsze bramki i asysty w PKO Ekstraklasie - czytamy na stronie Niepublicznych Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu.
 
Natomiast Alex Cetnar przygodę z piłką nożną zaczął w wieku sześciu lat. Od pierwszych treningów imponował szybkością i wykazywał predyspozycje do dryblingu. Przez pięć lat trenował pod opieką trenera Rafała Ćwięki.
 
W wieku 10 lat został uczniem Szkoły mistrzostwa Sportowego w Mielcu im. Grzegorza Laty, gdzie pod opieką trenerów Jakuba Korczykowskiego, Kamila Zaskalskiego i Igora Wojtowicza doskonalil swoje umiejętności. Alex występował w kadrze województwa podkarpackiego, gdzie został dostrzeżony przez skautów Legii Warszawa. Od lutego został zawodnikiem stołecznego klubu.
 
 
Testy obejmują: badanie szybkości, zwrotności, mocy i wytrzymałości oraz test mecz. Wyżej wymienione testy odbywać się będą w poniedziałki o godz. 15.00 na boisku GRYF Mielec przy ul. Warszawskiej 5 w następujących terminach: 08.03, 22.03, 12.04, 26.04
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

noi 2021-03-06 13:15:06 7 0

noi bardzo dobrze,niech sie chłopakom układa jak najlepiej.a ja życzę sobie i sympatykom STALI MIELEC abyśmy jeszcze kiedyś oglądali wspaniałą piłke jak dawniej,oczywiście w MIELCU.pozdrowienia z DĘBICY

noi 2021-03-06 13:15:06 7 0

noi bardzo dobrze,niech sie chłopakom układa jak najlepiej.a ja życzę sobie i sympatykom STALI MIELEC abyśmy jeszcze kiedyś oglądali wspaniałą piłke jak dawniej,oczywiście w MIELCU.pozdrowienia z DĘBICY

~anonim 2021-03-07 09:57:28 2 2

karasiński i ćwięka chroń Panie Boże każdego zawodnika od tych dwóch patałachów

Stefan 2021-03-07 18:40:05 2 0

Powodzenia Cetnar w Warszawie. Niech Ci się chłopaku poszczęści. Mam nadzieje oglądać cię na najlepszych boiskach. Zasługujesz !!!!

Teraz ja 2021-03-07 18:44:36 2 0

Karasinskiego nie znam ale znam Cwieke i uważam, ze to świetny trener do małych piłkarzy. Idealne podejście i wysoka kultura osobista. Trenował mojego syna i uważam, ze jest dobry. Alex wielkie brawa za decyzje opuszczenia Mielca. Trzymam za Ciebie kciuki. Walcz o siebie i nadal nie pozwól się nikomu dogonić!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij