http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-03-03 18:18:00

Mecz Siarki Tarnobrzeg z Lewartem Lubartów zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim

Siarka Tarnobrzeg z Lewartem Lubartów zagra na Stadionie Miejskim (fot. Gotyk/Wisłoka Dębica)
Siarka Tarnobrzeg z Lewartem Lubartów zagra na Stadionie Miejskim (fot. Gotyk/Wisłoka Dębica)
Zimowa aura nie oszczędza drużyn z 3 ligi gr. IV. Wiele wskazuje na to, że kilka meczów odbędzie się na sztucznej nawierzchni. Wiadomo natomiast, gdzie odbędzie się spotkanie Siarki Tarnobrzeg z Lewartem Lubartów.
 
Zimowa aura nie oszczędza drużyn z 3 ligi gr. IV. Wiele wskazuje na to, że kilka meczów odbędzie się na sztucznej nawierzchni. Wiadomo natomiast, gdzie odbędzie się spotkanie Siarki Tarnobrzeg z Lewartem Lubartów. Podopieczni Sławomira Majaka z beniaminkiem zagrają na płycie głównej Stadionu Miejskiego przy Aleji Niepodległości 2.
 
O całej sprawie poinformowała oficjalna strona "zielono-czarno-żółtych". Długo utrzymująca się zimowa aura sprawiła, że planowano zmienić gospodarza i mecz rozegrać na sztucznej nawierzchni w Lubartowie. Warunki się jednak poprawiły i sobotni mecz zostanie rozegrany w Tarnobrzegu. Pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o 14:00.
 

Zmiana gospodarza meczu z Lewartem nieaktualna. Kolejny mecz gramy w Tarnobrzegu. http://siarka-tarnobrzeg.pl/z-lewartem-na-wlasnym-stadionie/

Opublikowany przez Siarka Tarnobrzeg Środa, 3 marca 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij