https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-25 12:56:00

Paweł Oziębło, Jakub Więcek oraz Dominik Ochał trafili do Sokoła Sieniawa

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Sokół Sieniawa potwierdził do gry w rundzie wiosennej trzech nowych zawodników. Są to Paweł Oziębło, Jakub Więcek oraz Dominik Ochał.
 
Trzej nowi gracze zasilili szeregi Sokoła Sieniawa. Do drużyny prowadzonej przez Ryszarda Kuźmę trafili Paweł Oziębło, Jakub Więcek oraz Dominik Ochał. Pierwszy z nich do trzecioligowca przeszedł z JKS-u Jarosław. 24-letni pomocnik jest wychowankiem Sanu Jarosław. W swojej karierze reprezentował również barwy m.in Stali Stalowa Wola, Stali Mielec oraz Piasta II Gliwice.
 
Z kolei Więcek kiedyś był uznawany za wielki talent. To wychowanek Stali Rzeszów. Później grał m.in. w Siarce Tarnobrzeg oraz Wólczance Wólka Pełkińska. Jednak od 1,5 roku 25-latek pozostawał bez klubu. Po raz ostatni zagrał 8 września 2018 roku w meczu Stali Rzeszów z Podlasiem Biała Podlaska.
 
Natomiast Dominik Ochał już kiedyś był zawodnikiem Sokoła, później trafił do Stali Stalowa Wola. W sierpniu rozwiązał umowę ze "Stalówką" i od tamtej pory był wolnym zawodnikiem. Ochał jest wychowankiem Błękitnych Ropczyce. W swojej karierze grał też m.in. w Cracovii oraz JKS-ie Jarosław.
 
Wcześniej do drugiej drużyny 3 ligi gr. IV dołączył Adrian Wójcik z Hutnika Kraków. Natomiast z ekipą z Sieniawy w zimowym okienku transferowym pożegnali się Michał Kitliński, Gracjan Kloc oraz Dawid Burka.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Obserwator 2021-02-25 21:12:59 0 0

Sieniawska pomoc na ta runde zapowiada sie dosc ciekawie, szkoda ze budżet nie pozwoli włączyć sie w walce o awans ale zapowiada sie ciekawa walka i granie o jak najwyzsze miejsce w III lidze gr. IV

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij