https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-25 16:38:00

Najbliższa kolejka 3 ligi gr. IV zostanie rozegrana na sztucznych murawach?

Większość spotkań w najbliższej kolejce 3 ligi gr. IV odbędzie się na sztucznej murawie (fot. Radosław Kuśmierz)
Większość spotkań w najbliższej kolejce 3 ligi gr. IV odbędzie się na sztucznej murawie (fot. Radosław Kuśmierz)
W nadchodzący weekend zostaną rozegrane pierwsze wiosenne mecze w 3 lidze gr. IV. Te najprawdopodobniej jednak, ze względu na topniejący śnieg, odbędą się na sztucznych murawach.
 
W nadchodzący weekend zostaną rozegrane pierwsze wiosenne mecze w 3 lidze gr. IV. Te najprawdopodobniej jednak, ze względu na topniejący śnieg, odbędą się na sztucznych murawach. Wszystko to, podyktowane jest przede wszystkim względami bezpieczeństwa. Ponadto nie można zapomnieć, że gra na takiej murawie może poprostu ją zniszczyć.
 
Pewnym jest, że sobotni mecz Wólczanki Wólka Pełkińska z Wisłą Puławy odbędzie się na bocznym boisku w Stalowej Woli. Przypomnijmy, będzie dostępna transmisja z tego spotkania, a o jej szczegółach możecie przeczytać TUTAJ. To jednak nie koniec informacji. Sobotni mecz Wisłoki Dębica z Siarką Tarnobrzeg także nie odbędzie się przy Parkowej 1, a na Euroboisku.
 
Niemal wszystkie drużyny już potwierdziły grę na sztucznej nawierzchni. Chełmianka z Wisłą zagrają w Lubartowie na bocznym boisku, natomiast mecz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski z TEXOM Sokołem Sieniawa odbędzie się przy ulicy Kolejowej. Na bocznym boisku zagra także Avia Świdnik z drugim garniturem Cracovii.
 
Wciąż jednak nie wiadomo gdzie odbędzie się starcie Hetmana Zamość z KS-em Wiązownica. Jak poinformował beniaminek 3 ligi gr. IV, klub czeka na podjęcie decyzji. Ponadto nie ma także decyzji, gdzie zostanie rozegrany mecz rezerw Korony Kielce ze Stalą Kraśnik. Są jednak kluby, które nie muszą martwić się o zmianę boiska. O kogo chodzi?
 
Naturalnie o te, które na codzień grają na sztucznych murawach! W tym gronie znajdują się m.in. Podhale Nowy Targ, Podlasie Biała Podlaska czy Jutrzenka Giebułtów, która wiosną będzie występować na stadionie Prądniczanki Kraków. Zima zaskoczyła ligowców, którzy na przełożenie meczów niezbyt mogą sobie pozwolić.
 
Terminarz ligowy jest bardzo napięty, bowiem wiosną czeka nas aż 20 ligowych kolejek! Sezon zakończy się 20 czerwca 2021 roku, wobec czego ciężko będzie w ogóle wcisnąć gdziekolwiek zaległości. Drużyny jednak nie powinny mieć problemów z aklimatyzacją, bowiem przez niemal całą zimę trenowali i grali sparingi na sztucznych murawach.
 
AKTUALIZACJA: Wyjazdowy mecz KS-u Wiązownica z Hetmanem Zamość zostanie rozegrany na sztucznej murawie.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-02-25 19:46:50 1 1

A taki lament byl podkarpacielive ze Resovia bedzie grała na sztucznej murawie.
Redaktorzy tej strony to chyba z pod jarmułki wyskoczyli

~anonim 2021-02-25 20:56:57 2 1

Resovia gra na niepełnowymiarowym boisku taka różnica

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij