2021-02-07 15:20:49

sparing: Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina 2-2

Czarni Jasło sezon sparingowy rozpoczęli od remisu z Sawą Sonina. (fot. Kuba Noworól)
Czarni Jasło zremisowali z Sawą Sonina 2-2 w pierwszym sparingu w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

Ekipa Czarnych 1910 Jasło rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. W pierwszym meczu kontrolnym podopieczni Adama Domaradzkiego zremisowali 2-2 z Sawą Sonina. Gosodarze do przerwy prowadzili po bramce Bartłomieja Rodaka.

Po zmianie stron czwartoligowiec strzelił jeszcze jedną bramkę. Jej autorem był zawodnik testowany przez sztab szkoleniowy Czarnych. Natomiast drużyna prowadzona przez Bartosza Madeję zdobyła dwie bramki i ostatecznie mecz ten zakończył się remisem. Dla drużyny z Klasy O Rzeszów dwie bramki strzelił Grzegorz Słonina.

Czarni 1910 Jasło - Sawa Sonina 2-2 (1-0)

1-0 Bartłomiej Rodak
1-1 Grzegorz Słonina
2-1 ?
2-2 Grzegorz Słonina

Czarni 1910 Jasło:
Lepucki - Setlak, Remut, Mastaj, Myśliwie - Fryc, Urban, Szopa, Florian, Rodak, Sowa oraz Wanat, Krzysztof Szydło, Dziedzic, Sabik, Majka, Kiełtyka, Kurdziel, Pałucki, Karol Szydło, testowany

Sawa Sonina:
testowany - Gwizdała, Kowalski, Makara, Kraska - Reiman, Madeja, D.Baran, Pasternak, Wilk - zawodnik testowany Ponadto grali : Kruk, Słonina, K. Baran, testowany